Kapat

Günaydın :) Öneriler lütfen?

Arkadaşlar merhaba ben normalde kitap okumayı sevmiyorum hanı şu zamana kadar 10u geçmemiştir okuduğum kitap sayısı ve bunun benim hayatımdaki olumsuz etkilerini görmüş bulunmaktayım. o yüzden aktif bir şekilde kitap okumaya başlamayı planlıyorum. Sizce ne tür bir kitapla başlayayım. lütfen önerileriniz siyaset veya felsefe amaçlı olmasın. hani ilk kitap olarak bunlar beni kitaba bağlamaktan çok itecektir o yüzden. görüşlerinizi bekliyorum

0|0
0|6

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• 0|0
    0|0
  • Zirveye ulasmak icin cesaret yonetimi olmasi lazm oyle bir kitap var oku onu okudukca kitabada merak saricaksin

1|0
    0|0
  • Kesinlikle ilk önce roman okumalısın ve seni sürükleyecek bir kitap olmalı bu.
    Belki de okumuşsundur ama Kahraman Tazeoğlu'nun Bukresi senin için iyi bir başlangıç olabilir.

0|0
    0|0
    • Kahraman Tazeoğlu hiç okumadım bugün biraz göz atayım kitap için teşekkür ederim

• İlk polisiye öneririm, mesela

Seçenek etkisi muazzam bir kitap 📚

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim kitap için bir ön araştırma yapayım :)

• Aslında aklımda hayata dair daha yönlendirici özgüven veya kendinle barışık olmayla ilgili kitaplar okumayı düşünüyordum bana daha iyi etkisi olabilir diye

• Bana bunlarla gel 👍

O zaman sen kişisel gelişim okumalısın, Ahmet Şerif izgören bakabilirsin keyifle okuyabileceğin, youtube'dan izleyip hayata dair dersler alabileceğin bir uzman tavsiye ederim 😊

• Valla müthiş kitaplar var fakat sen onlara uyar mısın bilmem

0|0
    0|0
  • Elif Şasak Canan Tan anlatımları okunması kolay Ahmet Ümit cok iyi

0|0
    0|0
    • Ahmet Ümit Aşk köpekliktir iyi bir başlangıç mı sizce

• Ahmet Ümit Beyoğlu rapsodisi ve Beyoğlunun en yakışıklı abisi en sade okunması kolay gitaplarından Aşk Kökeliktir i okumadım henüz açıkcası çok ince idi kitap o yüzden :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...