Kapat

Duman dinliyormusunuz seviyormusunuz?

Ya bu gruptan bir tek ben mi nefret ediyorum bende mi anormallik var anlamıyorum. Ya ben böyle sarhoş gibi şarkı söyleyenlere gıcık oluyorum. Mabel matizde aynı şekilde söylüyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|8

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Mabel matiz nerde duman nerde, arada uçurum gibi fark var 😄 dinlerim severim. Zevkler renkler tartışılmaz 😄

0|0
    0|0
    • 6gün

Uçurum gibi fark yok ikiside sarhoş gibi söylüyor. Açarım kolpa dinlerim daha iyi yani

• 6gün

Duman candır ilk albüm zamanlarında armoni tecrübeleri yoktu sadece şimdi gayet iyiler söyleyiş tarzı ise her insana Gore değişir begenmiyosan bu senin sorunun insanların değil

• 6gün

Arkadaşın dediği 70 -80 milyon dinlenen şarkılar müzik endüstrinin ortaya koyduğu çalıntı şarkı melodileridir mesela gecenin rahatina bak sonra o tilki denilen kızın garip kızın anormal derecede çalıntı sarksi sadece kulak boyayan bir müzik anlamsız sözler gereksiz kişilikler düzgün kaliteli şarkılar 90 larda kaldı artık paran varsa veya çalıntı isini iyi yapabiliyorsan anlamsız şarkılar ve çalıntı melodiler turetebiliyorsan kralsin bu devirde kendi melodisini kendi aranjesini yapan gruplara dil uzatmak soruyu soran arkadaşın haddine değil malesef

• sevmiyorum.

1|0
    0|0
  • Tarzları bu. Beğenmeyebilirsiniz. Zevkler farklıdır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Severim

0|0
    0|0
  • Siz şimdi inanmazsınız ama Duman daha Ankara Konur 2'de dandik bir stüdyoda çalarken davulda ben vardım ama anamlar bağlama çalmamı istedikleri ve toplum baskısı yüzünden bırakmak zorunda kaldım.

Kaan efendiye Yozgatlı Davulcu Niyazi diyin o tanır.

0|0
    0|0
  • ben çok severek dinlerim çok küçük yaşlardan beri =D

0|0
    0|0
  • Herkesin zevki farklıdır boşver takma bu kadar :D

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Yok dinlemem favorim ferdi Tayfur

0|0
    0|0
  • Severim

0|0
    0|0
  • Sor bana pişman mıyım parçasını yıllardır dinlerim ama hayranları değilim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...