Sokakta yürürken sizi rahatsız eden davranışlar neler?

Sizi sokakta yürüken neler rahatsız eder yani ne yapan insanlar mesela beni en çok rahatsız eden şey sokağa tükürenler. Çok iğrenç bişey bence. Sonra mini bişey giyince ilk kez görmüş gibi salak salak bakıyolar baştan aşağı süzüyolar. Yüksek sesli şarkı söyleyenler var bide. Sırf erkeklerin ilgisini çekmek için yüksek sesle gülen kızlardan bahsetmiyorum bile her neyse sizin de var mıböyle rahatsız olduğunuz olaylar?

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

• Grup halinde dolaşan apaçiler

Sokağın ortasında öpüşen çiftler

Hayvan gibi bağıra bağıra küfür eden erkekler

Yüksek seste gülen hanım kızlarımız

Kısa etek giyipde onu kapatmaya çalışanlar . . .

1|3
    1|0
    • Öpüşen çiftler ?

• Öpüşsün ya sana bir zararı yokki :/ Kıskanıyorsan bilemem tabi -_-

• Gidin evde öpüşün o zaman öpüşmeyin diyen yok ki?

Erkekler Ne Diyor 13

• Kısa etek giyip de millete orasını burasını gösteren teşhirciye rahatsız olurum :/ Bari kısa da giymeyin.. öyle gezin :D

1|0
    0|0
  • Yarıçapı 50 cm olmuş şişko bacaklarınıza tayt giymeyin branda bile o kadar gerilmiyor çünkü

2|1
    0|0
  • 2 tane ergenin canımlı cicimli konuşarak ortalıkta dolanması

1|0
    0|0
  • ülke mi kaldı!

0|0
    0|0
  • sadece tükürseler yine iyi.. bazıları bir balgam atıyo, sanırsınki adam 7/24 joleyle besleniyo.. fonexin yeşil jolesi halt etmiş yanında.. yanlışlıkla üstüne falan bassan havada 3buçuk salto, 4buçuk burguyla tamamlarsın düşüşünü.. :)

0|1
    0|0
  • Leş gibi kokan insanlar.Bir de toplu taşıma araçlarına binmiyorlar mı..İnsanı hayattan soğutuyorlar..

1|0
    0|0
    • asansörde bide akdhjss =D

• Onların yaşadığı yerde asansör yok..Ben günlük ter kokusundan bahsetmiyorum.Adam o gün duş alamamıştır terlediği için kokar anlarım ama günlerin birikimi daha fena oluyor.. :/

• Bi gel şu kampüsün önündeki yaya geçidini gör adam tutmuş kızı bırakmıyor sanki sevişme filmi gidin evinizde öpüşün .s

• Broşür dağıtanlar..

0|0
    0|0
  • bööööööööyk diye bağırıp balgamını bırakan öküzler

1|0
    0|0
  • etrafta kadınlar kızlar varken küfürlü konuşan ayılar, tükürenler, öküz bakanlar

0|0
    0|0
  • SALAK SALAK BAKANLAR BENİ RAHATSIZ EDER

0|0
    0|0
  • Kızlar Bacaklarını Açtktan snra bakan erkeklere kzan kzlara sinir olurm :D

0|1
    0|0
  • salak salak bakanlar . gözlerini dikip mal gibi inceleyenler . kavga sebebi .

0|0
    0|0
  • Sevgilimle gezerken hedef belirleyip saçma sapan dergi satıcıları, ne hikmetse tekken gelmezler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çöp atanlar.

çocuklarını yolun ortasında döven, itip kakan gergin anneler.

köşe başında dikilmiş 15-18 yaş arası ergenler.

eve elimde poşetlerle gelirken poşetlerime bakan mini market çalışanı.

karşıdan karşıya geçeceğim zaman üzerime doğru minibüsü hızlandıran şöförler.

1|0
    0|0
  • e canım mini bir şeyi giyen bir bayan gördüğümde bende bakarım ama senin dediğin biraz hayvanlaşarak bakmalarıysa haklısın. o problemi çok yaşıyoruz. senin dediğin bütün maddelerdeki insanlardan bende hiç haz etmiyorum. bir de yolda giderken bacağına ellemeye çalışmaları,sokakta bir grup erkeğin sana rahatça laf atması yanından geçerken garip laflar söylemeleri ve insanı at a benzetmeleri. bir de siz öylesine kafanızı bir yere çevirirsiniz tam o sırada size bakan erkek ona baktığınızı düşünür ve gülümser ya trajikomik gelir bana bu durum açıkçası.

1|0
    0|0
    • Aynen bak geç bari laf atıyolar takip edenler var çok rahatsız edici bir durum bence

• en kötüsü de onlar sanırım. çünkü eve gitçeksin gidemiyosun evin yolunu öğrenmesin diye. başka bir apartmana giriyorsun o gidene kadar bekliyorsun ya da 5 dakkalık yol 1 saate çıkıveriyo. bazı erkeklere terbiye şart.

• Gözünü hiç ayırmadan dik bakması, ayak üstü görsel ölçünü alması.

Yanmış sigara ile dolaşanlardan patlayıcı cephane gibi kaçıyorum.

Broşür dağıtanları savmayı öğrendim.

Kaba saba erkekler.

Kişisel alana Coşkun gibi tecavüz edenler.

vs vs genel toplum kuralları.

0|1
    0|0
  • El ele tutusan ciftler...

0|0
    0|0
  • beni her şey rahatsız eder tek tek saymayım şimdi

0|1
    0|0
Yükleniyor...