Başarabilmeyi en çok istediğiniz şey ne?

Benim başarılı olabilmeyi en çok istediğim alan tiyatro.İyi bir tiyatrocu olabilmeyi herşeyden çok istiyorum.

Sizin?

İkinci bir sorum olacak: Tiyatro sanatı hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• nobel ödülünü almak:)

tiyatro candır sinema gibi lanet emek hırsızı ne yazık ki tiyatroyu bitiriyor:( tiyatro anlatılmaz ya bambaşka birşey onu seyretmek her fırsatta giderim...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şu hayatta başarabilmeyi isteyipte başaramadığım tek bir şey var, Dilşat'ın sevgime karşılık vermesi... Maalesef bununda azimle ya da başka bir faktörle alakası yok.

0|0
    0|0
  • google anasayfasını hackleyip tüm bilgisayarları botnet ağımın zombisi yapmak. of ne harika olurdu he

0|0
    0|0
  • bi ara yaptm tiyatro işi cok eğlenceli cok zevkli bir şey heleki o alkışları aldığınzda apayrı bir mutluluk ancak tiyatro ölü bu memlekette :D

0|0
    0|0
    • Maalesef.Ama yine de tam ölmüş değil.Canlı kılacak değerli sanatçılar var hala.

• seyirci? Bilet satarken Ne sıkıntılara Girdik Bİ bilsen :D

• Bisiklete binebilmek

0|0
    0|0
  • futbolcu olup paraları saymak

0|0
    0|0
  • Kral olmak tüm dünyanın..

0|0
    0|0
  • google a yaptığım iş teklifinin kabul edilmesini isterim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bende kalsın ama var biseyler.

0|0
    0|0
  • izlemesi cok sıkıcı zaten sanattan da hic anlamam

0|0
    0|0
    • Kendi içinde çok mantıklı bir cümle olmuş. Birbiriyle bağdaşan iki cümle. Yine de herkesin kendi zevki tabii.

• Iyi bir psikolog ya da yazar olmak. Tiyatroyuda yapabiliyorum kabiliyetim var hatta yapmakta isterim. Tiyatro çok hoş bir sanat. Çok güzel mesajlar verilebiliyor eğlendirerek. Keşke Türk insanımız daha çok ilgilenip sevse tiyatroyu, tam bir terapi.

0|0
    0|0
  • Tiyatroda 2 3 kez sahne almıştım ama baş rol değildi yinede çok zor O duyguyu verebilmek.

0|0
    0|0
  • Tiyatroyu çok severim keza en zor sanatlardan biridir .

0|0
    0|0
  • pişman edebilebilmek

0|0
    0|0
Yükleniyor...