Ne demek istemiş bu mesajda?

Az önce amcamın oğlundan bir mesaj geldi ama anlayamadım ne demek istediğini.bi fikir verirmisiniz aynen şöyle yazmış: ayrılık ne kadar kötü.insan sevgilisini hep över sayar bir bakmış ki ihanet.ihanet bu kadar basit mi.hergun mesaj atmak bu kadar zor mu.yazıkki geçen zamana yazıkki onun için vazgeçtiklerine.kimse için tamam oldu demiyecekmissin.akrabanda olsa içinde bir dur diyecekmissin iyi geceler.bu aşkta burda biter benim şiir yazdığım kalp ellere mesken olur.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Sana aşıkmış dicem oha tabi de """insan sevgilisini hep över sayar bir bakmış ki ihanet.""" sevgilin değil olmayan sevgili ihanet edemez o zaman başka birine kızmış toplu mesaj mı atmış ney anlaayamadım valla bu saatte kafayı formatladın maşallah supannallah :)))

1|0
    0|0
    • vala çocuk benim kafayı formatladı.hiçbişe anlamadım :S :))

• "ihanet bu kadar basit mi.hergun mesaj atmak bu kadar zor mu" ihanet diyor her gün mesaj atmak diyor aranıza mesajla ilgili bir olay geçmiş olaması lazım ki böyle bir şey yazsın..?

• vala hıcbıse olmadı benim bldgm.bı ara mesaj atıodu cevap yazmıodum o kdr.

• akraba evliliği tehlikesi var. aman diyim.

1|0
    0|0
  • adam ağır şizofren çıktı çözebilen yok :D

1|0
    0|0
  • kuzenin sana asikmis...buyuk bir ihrimalle sende baskasina asiksin...bukadar basit..

1|0
    0|0
  • bunu ona sorsaydın ?

0|0
    1|0
  • Hiç bir şey anlamadım

1|0
    0|0
  • amca oğlu seni seviyo heralde

0|0
    1|1
  • Yazdigina bakilirsa aranizda biseyler olmus...ne demek istedigi de ap acik ortada ^^

0|0
    1|0
  • senle mi birlikteydi bu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yeni Sevgilin mi var.seni seviyo galiba.s

1|0
    0|0
  • ohooo kuzen sana abayı yakmıs kızım :D ay iğrenc lan :(

0|0
    0|0