Bulmaca çözen kaldı mı?

Sanki eskiden daha popülerdi gazete bulmacaları... Ama günümüzde sudoku biraz yayıldı sonrasında o da popülerliğini kaybetti sanki ne dersiniz .? İyi günler :)

0|0
18|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Hakikaten önceden posta 4 sayfa bulmaca eki veriyor diye alırdım hep. Buldukça hala çözerim gerçi.

0|1
    0|0
  • baya oldu cozmeyeli

0|1
    0|0
  • Anneannemden gelen alışkanlık,rast gelirsem hala çözerim.

Her zaman tamamını doldurmak ümidiyle elime alıyorum ancak büyük bir hayal kırıklığıyla elimden bırakıyorum. :)

0|1
    0|0
  • bulmaca da sudokuda çözerim şidi kalmışmı oluyor:)

0|1
    0|0
  • Ben severim Çengel Bulmacayı da Kare'yi de...

0|1
    0|0
    • hergün mü çözersiniz ve teknolojiye alışmadığınızdan mı

• çözerim ben hala özellikle de sudoku.

0|1
    0|0
  • Arada sırada çözüyorum eskisi kadar sık değil ama. telefonumda sudoku var onu oynuyorum genellikle :D

0|1
    0|0
  • Arada çözmeye çalışırım.

0|1
    0|0
    • Çok düz o da dili ağır geliyor. Gazete okuma alışkanlıklarını bıraktım.

• benbaya baya çözerim ama genel olarak internetin hayatımza gelişiyle bir unuttuğumuz eğlence denebilir genel olarak

0|1
    0|0
  • Cozmuyorum

0|1
    0|0
  • Akıllı telefonlardaki oyunlardan fırsat mı kaldı onlara :) ama ne çözülürdü be bilinen bütün sorular cevaplandıktan sonra ünlülere kaş göz çizme faslı başlardı

0|1
    0|0
    • ben çözemediğimden yapardım ...

• Aynen her bulmacada resimdeki ünlü ad oy anadolu ajansı falan :D

• baya aşinalık var şimdi ne oynuyorsunuz peki :)

• ara sıra çözüyorum kare, çengel..

0|1
    0|0
  • Canım sıkıldığında takılıyorum.

0|1
    0|0
  • Çözüyorum arada.

0|1
    0|0
  • Ben hala olabildiğince çözmeye çalışırım, hatta bir ara derslerde çözüyordum

0|1
    0|0
  • Ara sıra .

0|1
    0|0
  • sudokuyu hala bilmiyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Eskiden çözerdim hemen en kolayını bulurdum boru sesi:ti :/

0|1
    0|0
  • Aynen öyle ama vakit olmuyorki hacı ne ara çözeceksin. Askerde sıkıntıdan günde 4-5 gazete alır her köşesine kadar okur bulmacaları deli gibi çözerdim :)

0|1
    0|0
  • Sudoku çözerim ama gazeteden değil. Eskiye göre gazete okuyan kişi sayısı azalıyor zaten internete kaymaya başladı yavaş yavaş.

0|1
    0|0
  • sudoku bazen oda .. eski cazibesi kalmadı artık ..eskiden oruçluyken vakiti onlarla harcardık :)

0|1
    0|0
  • daha bugün kızın teki spor salonunda çözüyodu da ben kızı çözemedim spor salonuna gelmiş bulmacayla uğraşıyo.ilginç.

0|1
    0|0
  • bulmaca çözmeyi severim...

0|1
    0|0
  • bulmacada çözerim ama sudokuda en zor seviyeyi 4dk da çözebiliyorum artık. hergun 2-3 tane çözerim

0|1
    0|0
  • Ben her gün çözüyorum ya o bambaşka bir zevk

0|1
    0|1
  • Gazete almayalı yıllar oldu. Erotik gazete gibi ekserisi nesini alacaksın ki ?

1|0
    0|0
Yükleniyor...