Herkül ve Zeyna tekrar geri gelsin mi?

Eskiden haftasonunu iple çektiğimiz günler vardı. Cumartesi pazar oldugunda annemizi dizi başladığında bize seslenmesini tembih ederdik. Sokakta oynadığımız zaman dizi başladığında çağırır sesi duyar duymaz mahalledeki bütün çocuklar evlerinde tv başına hücum ederdi. O zamanlar vikingler , taht oyunları gibi kaliteli tarihi diziler fazla yoktu ama öyle olmasına rağmen bence hala herkül ve zeynanin eline su dokemezler. Doksanlı yıllara damgasın vuran ve çok uzun yıllar devam etmiş gerçekten güzel kaliteli bir başyapıttır. Sizler neler düşünüyorsunuz görüşleriniz nedir?Herkül ve Zeyna tekrar geri gelsin mi??Herkül ve Zeyna tekrar geri gelsin mi??Herkül ve Zeyna tekrar geri gelsin mi??Herkül ve Zeyna tekrar geri gelsin mi??Herkül ve Zeyna tekrar geri gelsin mi??Herkül ve Zeyna tekrar geri gelsin mi??Herkül ve Zeyna tekrar geri gelsin mi??

0|0
123

En İyi Kız Görüşü

• 90 yillar icin oldukca basariliydi fakat su an icin daha basitler, dusunsene Zack Snyder in 300 u, Brad pitt in oynadigi Troy bile 10 seneyi devirdi. Zeynalar eskidi artik onlarin devri bitti.

0|1
    0|0
    • tek kelimeyle harikasin

• hmm pekala öyleyse sizin karşınızda şapka çıkartıyorum ve surci lisan ettiysem affola diyorum 😂

• Stabil ol yeter

En İyi Erkek Görüşü

• ikisinide severek izlerdim güzeldi :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• ozlemisim...

0|1
    0|0
  • gelmesin gidip gelen şeylerin tadi olmuyo biz oyle hatirlayalim

0|1
    0|0
    • Tek sezon çekilip tutmayan bir dizi değilki bu sürekliliği olan birşeydi

• anladim sıkıntı yok 😉

• aynen anılarla hatırlamak güzeldir

• Ah cocuklugumun geri gelmeyecegi gibi onlar da gelmeyecek. Keske gelseler

0|1
    0|0
  • oynadığım bir oyunda.. erkekler bana zeyna derlerdi fhfjfjf bumuymuş 😂😂kendilerine herkül olurdu.. bilmiyorum gelirse gelsinler..

0|1
    0|0
  • Zeyna çok seksi bir kadın-dı şimdiki halini gördüm çok şaşırdım

0|1
    0|0
    • cokmu çökmüş?

• yani hani öyle yerlerde süründüğünü hayal etme bu haliyle kıyas ettim ben.))

• heaaa anladim dur bakicam merak ettim 😂

• Hayır gelmesin. Bunlar devrini tamamlamış diziler.. Önümüze bakmalıyız.

0|1
    0|0
  • Gelmesin

0|0
    0|0
  • Evet gelsin

0|1
    0|0
  • valla bir fikrim yok dostum gelmelerinede karşi değilim ;)

0|1
    0|0
  • Gelmesindi

0|1
    0|0
  • Gelsin zeynayi severim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...