Dünyanın Düz Olmasına İnananlar? Neler Oluyor Bu Hayatta :D?

Macellan'ın dünyanın çevresinde dolaşıp dünyanın yuvarlak olduğunu ispatlamasından yaklaşık 500 yıl sonra dünyanın düz olduğunu savunanlar malesef günümüzde yeniden hortladı. Merak edip dünyanın düz olduğunu savunanların iddialarını dinledim, bana saçma geldi. Adamlar bide bununla ilgili belgesel çekmişler, güler misin ağlar mısın :D Dünyanın düz olduğunu savunan birisinin sözlerinin ekran görüntüsünü paylaştım aşağıda. Ayrıca dünyada henüz keşfedilmemiş 30 kadar kıtanın da olduğunu iddia ediyorlar :D Dinleyince insana heyecanlı gelen fikirleri var. Fakat aklı başında olan birisi bunların dediklerinin saçma olduğunu anlar. En başta dünya düzse ay tutulması ve güneş tutulması nasıl oluyor? Volkanik patlamalar nasıl oluyor? Ve bunlar güneş sistemindeki diğer gezegenlerinde düz olduğunu iddia ediyorlar :D Ve bazı batı dünyasından bilim adamları da dünyanın düz olduğunu iddia ediyor :D

Dünyanın Düz Olmasına İnananlar? Neler Oluyor Bu Hayatta :D?

• Dünyanın Yuvarlak Olduğuna ve Geoit Şeklinde Olduğuna İnanıyorum :)
    A seç
  • Ciddi Ciddi Dünyanın Düz Olduğuna İnanıyorum :)
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncel.

0|0
17

En İyi Kız Görüşü

• Okuduktan sonra dunyanin olmadigina inandim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dünya düzdür, aksini iddaa etmek saçmalık. Uçak kalkıyor bir yerden diğer yere iniyor, eğer yuvarlak olsaydı uçak düşerdi uzaya sular uzaya dökülürdü
    Güney kutbunda yaşayanlar uzaya düşerlerdi
    Yani bırakın biraz bilimsel olun dünya düzdür ben kanıtlarla konuşuyorum
    Dünya düzdür...

5|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 6

• Arkadaşlar hepinizi kandırıyorlar. İşin doğrusunu size ben söyleyeyim. Dünya iki ucu bklu deynek şeklindedir. Ne yana gidersen giden ayağnı bokka bulaşır. Sizin o internette gördüğünüz ve dünyanın düz olduğunu iddia edenler de işte bahsettiğim bu bklardır. Alın size ispatlı tanım :)

0|1
    0|0
  • İlginç geçenlerde gördüm kafa buluyolar sandım inceledim ciddilermiş keşfedilmemiş yerler olabilir ama

0|1
    0|0
    • Aynen, insana heyecanlı gelen fikirkeri var :) Bende ilk başta bizimle dalga geçiyorlar sandım, adamlar gayet ciddi :D Birde başımıza bunlar çıktı, bir bunlar eksikti :)

• dünya düz olunca ne olacak bize maaşmı bağlıyacaklar.

0|1
    0|0
  • Uydu fotoğrafları gööthlerine girsin tek tek

0|1
    0|0
  • hatta okuzun boynuzunda sallandikca deprem oluyo 😂

0|1
    0|0
  • Bence dünya eğri bir deynek şeklinde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...