Babamin Dusuncelerinin mantiksizligina hayret ediyorum !!

Tercih zamani yarin geceden itibaren bitiyor.Velhasil Babam acik ogretim edebiyat 2.sinifa gectigim icin gerek gormuyor orgun egitimi !? ne bulundugum sehirde ne de baska biyerde Sacmalama zaten okuyorsun diyor bir sene boyunca azar isiten ben degildim sanki kazanamadin gecen sene bir bolume zor yerlestin diyee of bu adam tercih zamani niye degisti ki gicik oluyorum arkadaslar baska bir sehirdebolumu orgun okumak varken niye evde oturup calisaym bilgi okulda ogrenilir zihniyetindeym.Ama bulundugum sehirde cagdas edbytlari var onu yaz diyor puani daha dusuk ve igrenc zor bir bolum beni bu bolumler icin disari gondermiyor

Meslek lisesl cikisliyim .Bunu bilmesine ragmen Kizim sen tip kazandinda ben seni mi gondermedm diyor kafayi ycemmm kafayyiiiiiiiiiiiii ne yapsam haberi olmadan yazsm disariyii olur dimi.Mecbur gonderir millete de kazandida gondermedm diyemez .Cunku korkuyorum bu sene formasyon geri geldi siralamalar inebilir .s.s

• Gizli gizli yaz ne de olsa seni gonderir mecbur yani.
    67% (2)0% (0)67% (2)Oy Ver
  • Gondermez tottonu yirtma
    33% (1)0% (0)33% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• tercihten bir yer gelirse bu göndermek zorunda olduğu anlamına gelmez.

benim tavsiyem şu, eğer adam akıllı bir bölüm değilse yazma da gitme de. eğer gerçekten bitirip bir yere gireceğine inanıyorsan git. ama sen de ünivesite mezunuyum bu işte mi çalışacağım diyeceksen gitme. gidip de ailene yük olma. gidip de ailesine yük olmayan ne kızlar biliyorum; ticariye dökmüş kendini...

gidip de kendine bir şey katmayacaksan gitme...

gidersen türlü insanlar tanırsın, tanımak istemeyeceğin insanlar tanırsın, tanıdığına pişman olacağın insanlar... ama iyi yanı da olur, eldeki insanların kıymetini bilirsin belki. fakat, genelde böyle olmuyor; tanıdığın insanlardan huy kapıyorsun.

her neyse... babanı üzmemeye çalış.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sistematik alıştırma yöntemi var yavaş yavaş kanına gireceksin yeni bölüm hakkında şööle bööle iş imkanı varmış şu avantajı varmış atama puanı iyiymiş gibiiiiiisinden günlük azar azar sıkmadan telkin et bu arada tercihinide yap gitmek istiyorum gibi bir iade kullanma o seni kendisi göndermek isteyecektir

0|0
    0|0
  • Demekki kazanacağından umudu yoktu. Ben o kadar destek oldum demek için kasıyodu :) Baktı kazanıcan biryerleri tutuştu :)

0|0
    0|0
    • Ayneeeeen siralamam 200 binlerde zaten istedigim bolum belli sozelciyim edebyat hayalimdi acikdan oku devam et diyor .ne yapayim sence

• yazarsan iki ihtimal var.

Ya göndericek ya göndermiycek

Yazmazsan tek ihtimal

Gidemeyeceksin.

Denemeye değer.

• zor bir durumdasın ama ailenin izni olmadan dışarıyı yazma

0|0
    0|0
  • Gondermez tottonu yirtma

0|0
    0|0
  • yazık lan sana

0|0
    0|0
  • Enteresan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende sana katlıyorum bilgi okulda öğrenilir ki öğrenmesen bile üniversitenin insanın hayatına kattığı çok şey var inan ikna etmelisin babanı ;)

0|0
    0|0
  • Gizli gizli yaz ne de olsa seni gonderir mecbur yani.

0|0
    0|0
  • Göndermez bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...