Yazar olmak icin daha erkenmi sizce?

Merhaba arkadaslar ben babam beni terkettiginden beni kitaplara gomulmus birisi olaraktan bu baslikla karsinizdayim. Gunluk falan tutuyorum kucuk yastan beri hala kaybetmedim bu yaziyla ilgili yetenegimi bircok kez yazip yazip attim bazilarinida kaybettim hayattaki olumsuzluklar beni umutsuzlasriemisti neyse konuya geliyimYazar olmak icin daha erkenmi sizce ?

Bunlar buldugun bir iki tane yazi sizce bir yorum yapsaniz ne demek istersiniz tabikide bunlar oylesine gece vakti yazilmis seyler

1|1

En İyi Kız Görüşü

• Wattpad de kitap yaz bence ordan yazan hep ünlü oldu

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ham madden oldukça iyi ama hala birazcık daha işlenmeye ihtiyacı var. Ya da şöyle diyelim; yumurta pişmek üzere ama bir dakkası daha var.

1|0
    0|0
  • yazıların çok güzel , erken değil tam zamanı , bu arada , bende hikaye yazıyorum, hikayemi ve konusunu isteyen herkesle ücretsiz olarak paylaşabilirim, hayal gücüm de iyidir , hikaye yazma konularında herkesle fikir alış verişi yapabilirim

1|0
    0|0
  • Erkeni yok bu işin çalışmalarını sürdür, icraata dök. Müteşebbis olmayacaksın neticede yazar olmak kabiliyet ve popülerlikle sürdürülebilecek bir şey. Umarım yolun açık olur :)

1|0
    0|0
  • Ellerine Sağlık

1|0
    0|0
  • Herkes yazar olamaz. Yazar olmak için yazmak yerine okumak gerek. Sürekli okumak gerek. Kişinin hayata karşı hissettiği hisleri deftere aktarması/aktarabilmesi yeterli değildir. Yazarlık heyecanı güzel şeydir ancak her yazdığını at bir köşeye demlensin 1-2 ay sonra al eline bak bakalım neyi ne kadar eksik/doğru yazmışsın.
    Sana kitaplar öneririm. Ama önermiyorum.

0|0
    1|0
  • baban seni neden terketti ki

0|0
    0|0
  • Hayır yaşı olmaz yazmanın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Öncelikle yazım kurallarına dikkat et bence.
    - da ayrı yazılır
    - mi ayrı
    Yanlış anlama, kusur bulmak için söylemiyorum bunu. Ama bunlar önemli şeyler. Hayatta bol şans.

0|0
    0|0
Yükleniyor...