Sizce hangi ülkenin erkekleri yakışıklı/bayanları güzel??

bence kesinlikle ve kesinlikle kuzey afrika ve arap ülkelerinin.. erkekleri esmer esmer zaten harikalar.. bayanları desen çuval giyse yakışır..birde hepside sempatik yani. sizce hangi ülke?

0|0
12|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Dünyanın en güzel kadınları romanlardan en yakışıklı erkekleri İran'dan çıkar!

0|0
    0|0
    • iran doğru ama diğerini bilmem

• Romanların her kadını güzel değil ancak bir kadın çıkar romanlardan dünyanın kraliçesi gibidir.

• isveç bayanları

0|0
    0|0
  • Kardeşim rusları tek geçiyorum hem zeki hem güzeller..Bi akrabam evlendi rus ile türk kızından daha temiz daha hamarat hiç bişeye çemkirmiyor.terbiyeli ve güzel vucutlular.Dha ne ister insan.

0|0
    0|0
    • ben türk kızını demedim ki arap kızlarını dedim:)

• Ben fasta 4 yıl kaldım..Kızları güzeldi ama dünyada erkeklerini aldatan kadınlar listesinde ilk sıradaydılar.Ben fasta universite okuyordum çok arkadaşım var hem kız hem erkek temiz değiller kardeşim hiç bişeye yaramıyor.Katar bahreyn kuveyt ve suudlara yonel onlarda da tek bilidiğim özellik faslıların dediğine göre penisleri çok büyükmüş araplarda :D

• Yunanistan kesinlkle firsatiniz oldugunda bir gidin Zaten komsumuz ne demek istedigimi anlicaksiniz

0|0
    0|0
    • arap kadınlarını görmedin herhalde

• Arap kadinlari tabikide güzel hele o bazilari peceyi taktiklari zaman gozlerini acarlar iste ozaman kesinlikle erkegi 12den vuruyolar gozleri guzelse tabi bir kadin ciplak bile olsa o gozler kadar etkileyici olamaz :)

• işte bekldğm cevap ta bu:)

• Arap erkeklerini seven bir tek seni gördüm. Zaten Araplardan fiziksel olarak pek de bir farkımız yok neden Araplar acaba ?

0|0
    0|0
    • yo bence daha çok bayan vardr beğenen.. hepisde yakışıklı:)

• Olsun yıllar çabuk geçiyor sen yinede fazla seçici olma

• tamam stephan appiah:)

• meksika kızları:)ve tabiki Ülkemin kızları

0|0
    0|0
  • Erkeklerinin yakışıklığı neye göre kime göre? Güzellik/yakışıklılık göreceli bir kavram. Bnemim şahsi düşünceme göre en güzel hatunlar iskoçlardan çıkar. Orjinal kızıl yeşil ya da gri gözlü hafif çilli. En yakışıklı erkekler de Latinlerden.

0|0
    0|0
  • Türkiye'nin kızı mı bitti :D Ülkemiz iyidir iyi.

2|0
    0|0
  • klasik latin erkek rus kız bana göre :D

0|0
    0|0
  • kuzey afrikada esmer mi var la benim bildiğim siyahi olurlar

0|0
    0|0
  • Japonya

0|0
    0|0
  • zimbabwe ve yeni gine kızları bir harika dostum

0|0
    0|0
  • Trinidad Tobago'nun erkekleri. Burkina Faso'nun bayanlarını tek geçerim.

Geçtim.

0|0
    0|0
  • gondorun kızları güzel. mordorun erkekleri güzel.

0|0
    0|0
  • saçmalık tabiyki rusya norveç kuzey tarafları

0|0
    0|0
    • erkeklerin böle diceğini biliyodum.d

• iyi

• neresi iyi sivri burunluk geni geliyor alttan çekinik olarak :))

• senin amaç farklı abla. bence ukrayna.

0|0
    0|0
  • değişik bir zevkin varmış :)

ingiliz kızları

0|0
    0|0
    • ama güzel bir zevkim var:)

• bana sorarsan eğer değil :):))

Kızlar Ne Diyor 12

• belarus ve ukrayna .

0|0
    0|0
  • link

Dün gördüm aşık oldum resmen. O yüzden kesinlikle İskoç diyorum şu an ama her milletin iyisi de kötüsü de vardır.

0|0
    0|0
  • ingiliz erkekleri yakışıklı tipsiz olanlarda var tabi ama genelde yakışıklılar ispanyol kadınlarıda gayet güzeller :)

0|0
    0|0
  • Bosna iyidir.

0|0
    0|0
  • bence türk ve arap erkekleri en yakışıklılar.

0|1
    0|0
  • Avustralya <3 tek geçerim :))) bir kere cana yakın insanlar...

0|0
    0|0
  • rusya,çek cumh.,belarus,sırbistan,slovenya,slovakya,hırvatistan,romanya vs kızları çok güzel e bir de latin kızları tabi.

erkeklerde de bu ülkeleri severim çünkü sarışın oluyorlar,ama çoğunluk iskandinavları,ispanyolları beğenir.

0|0
    0|0
  • Finlandiya'nın erkekleri yakışıklı

0|0
    0|0
  • yunanlar

0|0
    0|1
  • Fransız erkekleri bence. Kadınları da iyi.

0|0
    0|1
  • ispanya ve italya

0|0
    0|1
  • avrupalıların kızı güzel erkeği yakışıklı ama ben kimle evlenicem avrupalıyla mı? HAYIR.

0|0
    0|0
Yükleniyor...