30000 kelime bir roman için az mı?

roman yazmaya karar verdik. bitirmek üzereyiz ama 30000 kelime civarı oluyor. hem güncel hem aşk bunalım hem eğlence güzel, sürükleyici bir kitap yazdığımızı düşünüyoruz. bir roman için 30000 kelime az mı?

• evet az
    A seç
  • hayır normaş
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
18

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ortalama 100-150 sayfa çıkar. bu bağlamda sayılabilecek nitelikli romanlar var. derdinizi iyi anlatabildiyseniz 50 sayfa da yeter gerçi.

0|1
    0|0
    • daha fazla yazarsak gereksiz uzar ve konu sapabilir diye düşündük. istesek uzatabiliriz biraz daha ama emin olamadık

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 7

• İdeal. Yani ne az ne fazla. Ancak romanda kelimeleri kabartacaksın diye bir kural kaide yok bunu da bil.

0|0
    0|0
    • Sakıncası yoksa konusunu sorabilir miyim şöyle iki cümleyle özetleyebilir misin?

• Bu kitap yazma vesaire iyi moda oldu haa eli kalem tutan yazar anasını satayım memlekette.

Senin şahsına demiyorum yanlış anlama dostum.

0|0
    0|0
    • biz bu kitap için ortalama 3 yıl insanları gözlemledik. notlar aldık. ardından bunu 3-4 aydır yazmaya çalışıyoruz. zaten bölümümüz de senaryo üzerine. bunu yazmak için eğitimde aldık. ortalama 4 kere sadece kitabın ismini değiştirdik. içeriğini zaten saymıyorum. bana demediğin zaten belli dostum.

• ne alakası var kelime sayısıyla anlayamadım.

0|0
    0|0
  • Uzun öyküler yazın ilk yazdığınız çalışmalar başarısız olursa moraliniz bozulmasın

0|0
    0|0
  • ygs matematik te 20 net yapamaz 30 bin kelime diyor artist

0|0
    0|0
    • 4 yıllık ünivrtesi öğrencisiyim ben artist kardeşim. beni kendinle karıştırma

• sen 4 yıllık bölümün adınıda da ver bakem radyo televizyon mu beden eğitimi mi peyzaj mimarlığımı bizde biliriz barajı açanın girdiği 4 yıllık bölümler var. ben yıldız mekatronik mühendisliği 2014 mezunuyum senin 4 yıllığıda görelim. ama yalan söyleme kazık sorarırım ;)

• hikayemi anlatıyon ya

0|0
    0|0
  • normal

0|1
    0|0
Yükleniyor...