Electro Gitar 🎧🎸🎸?

Zor mu bir bilginiz var mı? Çalmak isteyen

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Seviyorsan ve imkanın ve vaktin varsa düşün derim. Ben misal gitar çalıyorum ama klasik yani sevdiğim müzik tarzi daha çok Amerikan folk müzik olduğu için. Ama beni en çok elektro gitar coşturuyor o yüzden hayran olmamak mümkün değil. Slash olsun Joe Perry Chuck Berry bunlar iyi solo gitaristlerdir dinlemeni öneririm.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 7 senedir süregelmekte olan müzikle bağlantım boyunca 4-5 seneye yakın elektro gitar kullandım. Zaten gitar çalmayı elektro gitar ile öğrendim. Ama şu an elektro akustik gitar kullanmaktayım. Aslına bakarsan kullanım rahatlığı olarak elektro gitarı tercih edebilirsin ama hakimiyet ve detay söz konusu olunca gerçekten en karmaşık enstrümanlardan biri. Muhakkak bir yerlerden destek alman gerekecek. Ben almadım 7 senedir daha yeni yeni şarkılarımı tamamlıyorum :D Youtube üzerinden Oğuz KOCABOĞA yazıp aratarak parçalara ulaşabilirsin. Kendimi geliştirebilmem adına yorumlarınıza ihtiyacım var. Sevgilerle.

1|0
    0|0
  • yokk

1|0
    0|0
  • Çok kafa ütülüyor boşver öğrenme.. Hem ne sahilde ne ark ortamında calabılceksın.. Napcan sahneyemı cıkmayı dusunuyorsun

1|0
    0|0
  • Zor zaten ilk başta. Ya kurs ya da youtubeden derslerini izleyerek zamanla alışman gerek.

1|0
    0|0
  • Kolay.. ilk başları bayar sadece..

1|0
    0|0
  • ilgilenmiorum

1|0
    0|0
  • bir dokun bin ses işit :D

1|0
    0|0
  • gitar çalıyorum diyenlerin yüzde 90 gitar çalmayı bilmez, bildiğini sanır. televizyonda gördüğün gitaristler gibi olmak istiyorsan yıllarca günde 5-10 saat çalışman gerek

1|0
    0|0
  • değil hocam gitar çok kolay

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• istemem

1|0
    0|0
  • gitar en basit ensturman bence

1|0
    0|0