Neden kitap neden film?

kitap okumak mı film izlemek mi? hangisi ve neden?

0|1
916

En İyi Erkek Görüşü

• Kitap... Çünkü farklı bir dünya

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kitap okumak. Çünkü karakterler mekan olay hepsi senin hayal gücünde dev bir ekranda değil. Bu daha güzel bir duygu bence.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• Okuduğun kitaba ve izlediğin filme göre değişir

Lakin kitap okumak daha faydalı

Peki neden ikisinden birisi?
    3. şık yaratıp, ikisi de diyebilme olanağımız neden yok...

Hayatı 2 şık arasına sokmayın çocuklar

1|0
    0|0
  • uyumak

1|0
    0|0
  • film tabii kitap göz bozuyor

0|0
    1|0
  • günümüzde kitap okuma oranı azaldiysa eğer ki ve sinema ciddi bir etkileşim aracı ise insanları etkilemek için kitaptaki bilgileri sinema ile lanse etmek gerekir

1|0
    0|0
  • Kitap okumak dahs iyi geliyor karskterleri istediğin şekilde tasarlayabiliyorsun

1|0
    0|0
  • kitap çünkü filmde karakterler mekanlar kurgulanmış ama kitapta onları kendi hayal gücünle canlandırıyorsun :)

1|0
    0|0
  • Kitap karşiim.

1|0
    0|0
  • kitap tabiki insanın zihnindeki kendi evreni gibi ve git gide genişliyor

1|0
    0|0
  • Her ikisinin de yeri farklı bence

1|0
    0|0
  • Kitap çünkü anlamı sende daha saklıdır..

0|0
    0|0
  • Film daha akıcı bir şekilde gecsede kitapta olduğu gibi duyguları yansıtmaz. Sonuc olarak kitap bize kelimelerle ulaşmaya çalışır işi biraz daha kolaydır ama film bunu bize görüntü olarak yansıtmak zorundadır.

0|0
    0|0
  • Kitap okurken kendi filmini kendin cekiyosun bu beni yordugu zamansa film izlerim

0|0
    0|0
  • İlk önce kitabını okuyup sonra filmini izlemek

0|0
    0|0
  • İkisi de

0|0
    0|0
  • İkiside kararında olmalı

0|0
    0|0
    • kararinda derken fazla doz kitap olmamalimi 😄😄

• Kitabı okumalısın tabiki istediğin kadar oku bilgi gereklidir. Ama başını ağrıttıktan sonra bazı şeylerin fazlasına ne gerek var küçük hanım (=

Kızlar Ne Diyor 8

• film Rahat hissettiriyor bazen olmak istediğin şeyi görme fırsatın oluyor hayal ürünü olması yeterli yani

1|0
    0|0
  • Film, daha etkileyici. Gerçekten beğendiğim bir film tüm hayatım boyunca hemen hemen her gün aklıma gelebilir. Kitaplarda bu daha nadir oluyor benim için.
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|0
  • kıtap okumak cunku karakterlerı kendı kafamda canlandırmak daha yratıcı boylece hayal gucumu sınırlamıyrum

1|0
    0|0
  • Bir kitabın filmini cektılerse kitabı okumanı tavsıye ederım filmi cok kısıtlı kalıyıo hayal guvu herkesın farklı

0|0
    0|0
  • Kitap okurken mekan kisi ve zaman senin hayal gucune baglidir. Gerci 2 gun once hocadan kitap aldim okuyamadim o ayri. Film ise sana hayal gucunu birakmaz 2 sini de seviyorum kitap okumayi daha cok ama

0|0
    0|0
  • Ikisinin de keyfi başka..

0|0
    0|0
  • İlk önce kitabını okur daha sonra filmini izlerim

0|0
    0|0
  • kitap okumak daha faydalı zihin açısından, ikisini de severim ama film izlemek daha hoş gelir bana hele canım sıkkınken

1|0
    0|0
Yükleniyor...