Şarkılarım nasıl olmuş?

Herkese merhabalar arkadaşlar. İkinci kez açıyorum bu soru başlığını. Çünkü kendimi geliştirebilmem adına sizin de görüşlerinize ihtiyacım var. Bir önceki soru paylaşımımda üniversite dönemlerimde çeşitli müzik gruplarında solo gitarist olarak yer aldığımı söylemiştim. Hemen hemen hiçbir programda da vokal olarak sahne almadım. Enstrüman olarak elektro gitar kullanıyordum. Araya askerlik girdi falan. Birkaç aydır bestelerimi toparlayıp tasdikletip üzerinde çalışmalar yapıyorum. Şimdilik iki parça kaydı oluşturdum ve sizlerle de paylaşmak istedim. Youtube üzerinde Oğuz KOCABOĞA yazıp aratarak parçalara ulaşabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum. Sevgilerle :)

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende beğendiğimi ikinci kez söylüyorum 😀

0|1
    0|0
    • Cansın be eyvallah :) Beni tuhaf duygulara sürüklüyorsunuz. Vallahi uzzzuuunn zamandır içim böyle şey olmamıştı. Şey işte.. Öyle :)

• Veysel' in söylediği gibi bilmiyorum ne haldeyim...
      Aşık Veysel diyo ya hani bilmiyorum ne haldeyim gidiyorum gündüz gece.. ordan şey oldu işte :)) Hafta sonu yeni parça paylaşacağım. Ama hangisini kayıt alsam kararsızım. Hareketli bir şeyler olsun mu? Yoksa ilk 3-4 ü böyle ağır mı gitsin?

• Cansın 😀

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• bayilirim, dinleyecegim musait olunca :)

0|1
    0|0
  • nice

0|1
    0|0
  • Güzel

0|1
    0|0
  • Etkileyicvi

0|1
    0|0
  • iyisin iyi

0|1
    0|0
  • çok güzel

0|1
    0|0
  • Ben bir şey göremedim

0|1
    0|0
    • Youtube üzerinde Oğuz KOCABOĞA yazdın ve çıkmadı mı?

• Hahahaha 😂saygılar bizden takip edicem sizi inşallah abi 😊

• Teşekkür ederim. Fikir ve görüşlerinizide bekliyorum eksikliklerimi düzeltebilmem adına. Sevgilerle. Görüşmek üzere :)

• Güzel

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu şarkıyı sen mi söylüyorsun

0|1
    0|0
  • Bakalim

0|1
    0|0
  • Bende rap müzik sanatçisiyim nedense soyliyesim geldi

0|1
    0|0
    • Varsa eserin dinlerim kardeşim. Bende lise dönemlerimde ilgileniyordum. Halen de dinlerim ama o dönemlerden bu yana hiç yazmadım. İlk söz yazmaya rap müzik ile başladığımı söyleyebilirim :)

• Onun da emeğine sağlık. Umarım dilediğiniz yerlerde olursunuz. İyi dileklerim sizinle :)

• Eyvallah kardeşim benim :)

• Güzel bence

0|1
    0|0
Yükleniyor...