Kitap okuma alışkanlığı?

Kitap okumayı çok seviyorum. Fakat bir kez ara verdigim zaman uzun sure elime almiyorum. Bir kez basladigim zamanda elimden birakmiyorum surekli okuyorum. Ama bu duzen cok dengesiz gidiyor. Ben hem surekli hem duzenli okumak istiyorum. Okul derslerim var o yuzdenmi okuyamiyorum? Bu sekilde duzensiz olmasinin sebebi ve bunu nasil cozebilirim?
Dedigim gibi kitap okumayi cok seven bir insanim fakat kitabi elim almak icin kirk saat dusunuyormus gibi bir havam var suan? Sanki kendime kitap okumayi dayatiyormus gibi hissediyorum. Kitap okumaya hasret kaldim ama okuyamiyorum. Sorun nedir sizce? (Sevdigim kitaplar hep hazirda var kitapligim ilgimi cekecek kitaplarla dolu ayrica dergilerlede yani ne okumam gerektigi konusunda bir sikıntim yok)

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• İlgini çekecek kitaplar al eline

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Aynı durumdayız. Okul biraz engel oluyor. Bende aynı senin gibiyim ama ileride bu sıkıntı çözülür gibi :D

1|0
    0|0
  • Bende severim başka işim olmasa ömür boyu okurum hic usanmadan 😄

1|0
    0|0
  • Benimde öyle ya , bende yaz günu hatta 15 gün tatilde çoğu kitap okumaya ayırdım ama okul başlayınca alışkanlık durdu gibi gene 😂

1|0
    0|0
  • kardeşim kahvaltını yaptıktan sonra 20 sayfa okuyacaksın.
    akşam yemekten sonra 10 sayfa okuyacaksın.
    yemek sırasında da okuyabilirsin. bizde yanlış olmaz.
    düzelmezsen gel. hadi ablacım

0|0
    0|0
  • yolda geçirdiğin vakitleri kitap oku böylece düzenli bir şekilde okumuş olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...