Kişisel gelişim kitabı önerisi lazım?

Asosyal bir insanım aslında çokta özgüvensiz biri değilim sosyal olmak istiyorum ve etkili konuşmak bana değişim sağlayacak bir kitap lazım ama basit sosyalleşme kitaplardan olmasa iyi olur. Psikoloji, nlp, manipülasyon, bilinçaltı vb. gibi konulara ilgim var bunlardw sosyalleşmeye yarar tavsiyelerine ihtiyacın var ks üyeleri.

1|0
16

En İyi Kız Görüşü

• Türkiyede en çok sevilen iki kişisel gelişim kitabı olduğunu düşündüğüm kitaplar var birisi Care Diem Latince anlamı anı yaşa özellikle bu konuda çok yardımcı oluyor onun dışında motivasyonu artırmak için öneriler var diğeri herşey seninle başlar kitabı başka bir kişisel gelişim kitabı 100% düşünce gücü ben çok sevmiştim

1|2
    0|0
    • Carpe diem*

• duygusal zeka, orjinal olarak doğdun sıradan olarak ölme , dünyanın en akıllı insanıyım beden dili kitabı okuduklarınız varmı?

• Hayır bunları okumadım dünya klasiklerini seviyorum..

En İyi Erkek Görüşü

• İçi boş kitaplar alma. Klasikleri oku

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 5

• Kendimi öneriyorum :D ama bu kitap okumayla olmaz biraz arkadaş edinmen lazim

0|2
    0|0
    • edenemiyorum 2 senedir böyleyim 2 sene önce ben başkasına yorum yapardım bu konuda aşırı sosyaldim 4-5 arkadaşdan bahsetmiyorum büyünce niye böyle oldu bilmiyorum

• varda adam pinti , hanımevladı, satıcı bana herşeyi yapacak dost lazım

• Anlıyorum kesinlikle öyle olması lazım çok güzel olur bence

• tanrı daima tebdil-i kıyafet gezer - laurent gounelle romanla karışık gelişim kitabı gibi bişi tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • Carlos CASTANEDA' nın tüm kitapları kardeşim. Sevgilerle.

0|1
    0|0
  • Oprah Wınfrey - Artık Biliyorum

0|1
    0|0
  • Böyle bir kitap banada lazım çok kalp kırıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...