Mersin de yaşam sizce nasıl ?

İnsanları hayatı ya da iyisiyle kötüsüyle nasıl bir şehir ?

Güncellemeler:
Cevap veren herkese teşekkür ederim :)

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Mersin'deyim... havası çooook sıcak haberin olsun... kışı da hasta edici... havası çok nemli olduğu için her mevsimde bunalabiliyor insan...

İnsanlarına gelince... iyisi de var, kötüsü de... serserisi de çoktur akşam dikkat edilesidir.

Çok edepsiz kızları da vardır, edepsizlere özenip; zincirleme edepsiz kızları da...

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Mersine ve mersinliye çok yabancıyım. Azıcık bilgim olsun dedim, İstedim olmadı..asdfg

1|0
    0|1
  • mersıne ılk gıttıgımde boyle şehırlerde var mı dedım Turkıyede bence rahat,gelişmiş,bellı bır kulture sahıp ,modern bır şehır Turkıyenın dıger şehırlerıyle kıyaslarsak benım cok hoşuma gıttı ama yazın fena sıcak bırde tantunısı super..

2|1
    0|0
  • şehır guzelde ınsanları cıngene bıraz

1|0
    0|0
    • mersin merkezde gezdiysen doğrudur

• mersın solıde 3 ay tatıl yaptım solı sıtesı meşur belkı bılırsın hayatımda oyle guzel ve ucuz bıryer gormedım ama orası merkezmı artık bılemıyorum sehır de insanlar pek hoş deıl

• Sadece tantunisi güzel,bir de 52 katlı gökdeleni

1|0
    1|0
  • Bence fevkaladenin fevkinde yazın on numara zaten herkes tatil için mersine geliyor kısında biraz canlılığını yitiriyor ama olsun . Kışın soğuk olmaz ama iyi yağmur yağar . Yazlarda nemli olduğu için felaket terletir ama onunda çözümü var deniz :)

1|0
    0|0
  • İğrenç bir şehir. Deniz olmasina rağmen bakimsiz ve itici. Insanlarida cok itici. Krolar dolmus nasil olabilir ki. Ne beklenir o sehirden

1|0
    0|1
  • Cıplak.. Bildiin cıplak dolanılıyor İzmir bile daha tutucu düzgün bir yer ordan.. Bu arada adın seksi mi ?

1|0
    0|0
  • tavsiye etmeyeceğim şehirlerin başını çeker kendileri

1|0
    0|0
  • "mycobains", en iyi cevabı verebilir.

1|0
    0|0
  • Bu kadar göç almasaydı iyiydi. Mersin' in yerli halkı iyidir. Ama çok az kaldık ne yazık ki. Zaten yakında Mersin' de, Mersin'i ve Mersin'lileri koruma derneği kurulacak, az kaldı :) Buraya göç eden ve yerleşen herkes kötü değil tabi ki ama genelde nerde hayvan varsa buraya gelmiş durumda. Birde şimdi Suriye' liler çıktı başımıza :) Ama herşeye rağmen, Mersin her anlamda güzel ve yaşanılacak bir şehir bence. Yeterki doğru yerde, doğru zamanda, doğru insanlarla ol.

0|0
    1|0
  • bence gitme. çok nem var. ayrıca çok göç eden var.

1|0
    0|1
  • Igrenc bir sehir. Bir denizden bu kadar az faydalanilir. Denizin yakismadigi tek sehir. Insanlari kotu krolar dolmus ne beklenir ordan.

0|0
    1|0
  • 40 milyon insanın yaşadığı bu büyük metropolitan , farklı kültürleri içinde barındırıyooorr. çok eski medeniyetlere ev sahipliği yapan şehir, bütün dinlere de ev sahipliği yapıyooorr.

1|0
    0|0
    • 40 mılyonmu yuh be ıstanbulda o kdr kısı yasamıyo 40 bın dıycektın snrm

• bi ağız tadıyla gezelim görelim programı sundurmadın :D

• çok sevişken bir ilimiz:))

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• mersin güzel diyorlar ama fazla göç almış bir şehirmiş. her tür insan varmış. ama bu da rahat bir şehir olacağı izlenimi veriyor. bir de çok sıcakmış. mış mış mış

1|0
    0|0
  • kızlar genelde çıplak gezıoo bıde aşırı sıcakk yazın gıtmıstım ordan blıorm

1|2
    0|0
  • eğer üniversite için soruyorsan , o ortamı çok iyiymiiş diye duydum.

rahat bir yer tam üniversitelik.

birde sıcağa alışık olmak lazım.

1|0
    0|0
  • mersinde sıkılmazsın eglence ve gezi ortamları vardır baya insanları için genelleme pek yapamam ama gözlemledigim kadarıyla erkeklerin diksiyonu berbat denilebilir:))

1|0
    0|0
  • şu ülkede yaşamayacağım tek yer.

1|0
    0|0
  • Hic gitmedim

Cok ovuyorlar ama

1|0
    0|0
Yükleniyor...