Gezmeye Nerelere gittiniz?

Arkadaşlar eşinizle/sevgilinizle ya da tek başınıza nerelere gittiniz? Nasıldı? Tavsiyeleriniz?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• kuzen ve en iyi arkadaşımla Uludağda kamp keyfi suyu çıktığı yerden içtik lan biz koyunların arasına koşup arılardan kaçtık tepeleri aşıp zirve yaptık eşofmanlarla

1|0
    0|0
  • İstanbula tekstil fuarına gittik süperdi deniz kıyısında balık yedik harika oldu

1|0
    0|0
  • Abartmıyorum " Senin dünyada adını bildiğin her yere BEN GİTTİM . "

0|0
    0|0
  • amasraya gittik dönüşte ayrıldık

1|0
    0|0
  • birlikte orduya gitmiştik teleferik boztepe falan güzeldi =)

1|0
    0|0
  • hiç biyere.

0|0
    0|0
  • Trabzon' un eskiden kurulmuş ormanların içerisinde dağların tepesindeki köylerine gidebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • bodrum

0|0
    0|0
  • tek başıma 75 vilayetı dolaştım

7 sene boyunca

0|0
    0|0
  • Zevklerinize göre değişebilir .. nelerden hoşlanıyorsunuz ki ? ...

0|0
    0|0
    • keşvetmek gezmek amaçlı

• iz tv de izledim harika bir tren yolculuğu idi çekim yapmışlardı . doğru zamanmı bilemedim fakat tren ile sanki 1920 lerde yolculuk yapıyormuş hissi verdi . ve yaşlanmak ruh ile alakalı ve hala farklı fikirlere hala kesfetmeye meraklı yaklaşımınızdan yaşlı oldugunıuzu sanmam bunlar için

• süper..teşekkür ederim

• Beraber denize giderdik :(

0|0
    0|0
  • Yurtdışı falan işte, Hep pc deyim :(

0|0
    0|0
  • Adalar mesela

0|0
    0|0
  • Kanlıca'da yoğurt yemeye...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Istanbula gittik ve uc gun otelin turuyla heryerini gezdik besiktasa yakin dedeman otelde kaldik , cesmeye gittik gunu birlik bodrum ve didime gittik gunu birlik .neredeyse heryerini gezmisizdir buralarin

1|0
    0|0
  • nasıl bir yer düşünüyorsun :) ne için gitceksiniz :)

0|0
    0|0
    • Gezme ve tatil amaçlı ama keşvetmek foto çekmek de denebilir.Ben en çok uzak doğuyu merak etsemde bilşetler çok pahalı ve güvenlik ne sevıyede korkuyorum

• sağol canım

• onunla dünyain öbür ucuna bile giderim :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...