Kore dizileri sevenler baksın

Sevdiğiniz kore dizileri varsa söylermisiniz ^^ (:

Güncellemeler:
sevmeyenler sussun lütfen :D

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• gu family book

playfull kiss

boys over flowers

49 days

secret garden

shut up flowers boys band

personal taste

you are beautifull

jang ok jung,live in love

düşlerimin prensi

my girl

daha ister misin?

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• burdan izleyebilirsin link

0|0
    0|0
  • müthiş yapımlar değiller. oyunculuk olarak ortalama dizilerdir. ancak gerek kostüm gerek senaryo olarak müthiş dizilerdir. özellikle saray dizilerinde siyasi ilişkileri ve hükümdar-hanedan ilişkilerini çok güzel anlatan senaryolardır. yabana atılmamalı ve takip edilmelidir. günümüz siyasetine bakışınızda ufkunuzu açacak yapımlardır.

0|0
    1|0
  • çok iğrenç

1|0
    2|0
  • Fox ta Bir Aşk Hikayesi var. Kore formatından alınmış. Bence senaryosu alışılmamış ve olaylar çok çabuk çözüme ulaşıyor. Tavsiye ederim. I'm Sorry I Love You orijinal adı.

0|1
    1|0
  • Kore dizisi de ne yaa...Hey ?ne oluyoruz?, bu ne?..öyle bir diziler de mi varmış?

0|0
    2|0
    • İyi ben sustum..:-( ama içimden halen " Sus maaaa Sustur maaa, Sıraa Sana gelecek " demek geçiyor da, ben yinede demeyeyim işte ;-)

• Hiç biri hepsi piskopatca hangisini izlesme içim daralıyor 2 saat bölüm yapıyorlar her bölüm dram aşk falan yaşatıyorlar ayy bide bir manyakca dram bir manyakca korku allah belalsını versin alayının...

1|0
    1|0
  • Ben papuayenigineler dizilerinden şaşmam hiç

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Personal Taste

Boys over Flowers

Düşlerimin Prensi.

Playfull Kiss

0|0
    0|0
  • City Hunter, Personal Taste, Boys over flowers, Playfull Kiss, Faith, Oh My Lady, My Girl, I'm Sorry I Love You, Full House, You're Beautiful aklıma gelenler bu kadar =)

1|0
    0|0
  • castinciler 1 siz de 2

0|0
    2|0
  • a love to kill

0|0
    2|0
  • sevmiyorum ama susamadım genede :/

0|1
    2|0
  • Bir arkadaşım boys over flowers izlerdi