Nasıl kitap yazarım?

kitap okumayı çok seviyorum kendim de kitap yazmak istiyorum ama 10 sayfayı geçemiyorum sizce nasıl kitap yazabilirim bunun bir kursu mursu yok mu ne yapmam lazım cevaplanırsa sevinirim

0|0
55

En İyi Kız Görüşü

• Kitap okumayı çok seviyor ve yazmak istiyor ayrıca 10 sayfadan öteden ilerisine gidemiyorsan eksik bir şeyler var. Başlangıçta kurgu da eksik olabilir diye düşünüyorum. Önce bir taslak oluştur. Roman da neyi anlatmak istiyorsun? Olay örgüsünü kur, karakterleri belirle, romanına malzeme oluşturacak konuyu belirle. Konunun muhtevasını belirle. İnsanlarla iletişim halin de ol. Analiz yap. Bu konu da destek alacağın edebiyat öğretmenleri olabilir. Seni yönlendirebilirler. Başarılı olduğunu düşündüğün bir eserinin sonucun da yayın evine götürürsün. Kabul edilirse eserin basımı yapılır diye biliyorum. Çok emek gerektiren bir süreç, titizlik gerektiriyor. Üzerin de sıkıca çalışmanız gerekir.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen olmaz. Pişmen lazım

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Whattpad dye bir site varmis. Ama iste genelde ergenler takiliyo heralde. Çünkü benm kizkardesm de baya merakli kitap okuma ve yazma işine. Istersen yne de bir gir oraya. Belki işine yariycak bseyler farkedersin. Gelisirsin ne blyim. bir de genclik merkezlerinde vs vs kitap yazmayla ilgili bir bölüm yok malesef. Ama diksiyon hitabet hızlı okuma tarzi onu destekleyecek bolumler var tabi.

0|0
    0|0
  • wattpad oku istersen ilk etapta ordan başlarsan yardımcı olacaktır

0|0
    0|0
  • bende şiir turu yazılar yazarım

0|0
    0|0
  • daha cok kitap oku fikir olur sana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• az karakter çok olay üzerinden ilerlemeye çalış olayların temposunu düşür betimlemeleri yoğunlaştır psikolojik romandan ilham al olay döngülerine çok kafa patlatma benim de var birkaç denemem mesajlaşalım bro...

0|0
    0|0
  • bende hikaye yazıyorum, hikayemi ve konusunu isteyen herkesle ücretsiz olarak paylaşabilirim, hayal gücüm de iyi dir , hikaye yazma konularında herkesle fikir alış verişi yapabilirim

0|0
    0|0
  • Direk romanla başlanmamalıdır önce kısa hikayeler yaz zevkli olacağını göreceksin. Ve yazarken en sevdiğin müziği dinlemeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • daha çok okumalısın. bunun kursu yok. olsa saçma olurdu

0|0
    0|0
Yükleniyor...