Viyolonsel vs elektro gitar?

İki muzik enstrümanınıda çok seviyorum yanlız birisi ağır basması gerek önceden klasik gitar öğrenmiştim ama rock ve metal muziği seviyorum. Yanlız klasik muziğide severim bazen. Çelloyuda biliyorsunuz rock ve metal muziktede çalınıyor örneğin (apocalyptica, 2cellos, vs..) ve önceden 7 ay keman kursu almıştım bazı parçaları çalabiliyorum, yaylı muzik enstrümanları a kulağım çok iyi. Doğru Muzik ve enstrüman bilgisi olanlar paylaşsın.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar. Elektro gitar hakkında yorum yapayım. Tercihinizi o enstrümandan yana kullanırsanız beraberinde daha birçok ekipmana da hakim olmanız gerekecektir. bu gruba tamamen hakim olman çok yorucu ve sabır gerektirici bir süreçtir. Hevesim bunların üstesinden gelir diyorsan tabiki de elektro gitar :) Sevgilerle.

1|0
    0|0
    • Elwktro gitarı çok araştırdım ve uzmanlarındanda bilgi aldım ek ekipman olarak amfisi, screan tube vs... var onları yanında alıcam zaten

• Evet scream tube metal ve daha bağırıştırıcı parçalarda çalınıyor ama scream tube ilede bazen scream gerektiren oarçalarda kulanırım. iyi bir amfi ve prosesör ve iyi bir gitar yeterli zaten ama sıcak tonlarda analog pedal alırım👍🏻

• Sahne alıyor musunuz?

Erkekler Ne Diyor 9

• kolay gelsin başarılar dilerim , Bu arada , bende şarkı sözü yazıyorum , herkese ücretsiz şarkı veriyorum , haberiniz olsun

1|0
    0|0
    • Bende yazıyordum ama şimdi şiir ve özlü sözler yazıyorum eski edebiyatçılarımız gibi. Şarkı sözlerinizi okumak isterim, muziğede çevrilir belki

• Bilginize teşşekür. 1 yıl nota dersi almıştım yetiyor zaten. Bakarım elbet dediğim gibi bende yazıyorum herkez yapamaz bunu boş kişiler yapamaz, yetenek ve Duygular gerekli👍🏻

• haklısınız , eğer bana ulaşabilirseniz , size şarkı vermek , sizinle müzik konusunda fikir alış verişi yapmak isterim

• hangisinden daha çok haz alıyorsun onu çalmasını bence

1|0
    0|0
  • viyolonsel kesinlikle

1|0
    0|0
    • Nedenlerini söyleyebilirmişsiniz. Siz viyolonselmi çalıyorsunuz.

• elektro tabiki 😂

1|0
    0|0
  • Viyolonsel kullanan kaç gurup var ki zaten, elektro'a devam etmelisiniz bence.
    https://www.youtube.com/watch?v=rMTNB9YBrbs

0|1
    0|0
  • ben sadece söylerim. sen de enstrüman çal. bakalım nasıl olacak

0|0
    0|0
  • Sevmediğin bir müzik türü kaldı mı

0|0
    0|0
  • kesinlikle elektro gitar , 2cellosu örnek vermişsin aman o manyaklar gibi olma 🙂

0|0
    0|0
    • Yok yaa harika çalıyorlar çello rock parçalarda üst düzey oluyor. Elekteo gitar çalan çok ama o parçalarda çelloda az, tutturulursa iyi parada kazanılır😊

• neden olmasın sonunu düşünen kahraman olamaz derler , ben sana güveniyorum yapabilirsin 😊

• Aynen öyle. Teşşekür👍🏻

• Abla tam bir rocker havası var sende

0|0
    0|0
    • Rock ve metali seviyorum. Kursa gitmiştim ve devam edicem yinw. Kendim o oarçaları elektro çelloda öğrenicem hayırlısı

• Rammstein parçaları güzeldir bazen dinlerim. Bilgin için teşşekür

• Rica ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...