Bugüne kadar izlediğiniz en saçma dizi/film hangisiydi?

tam bir zaman kaybı veya eskiden nekadar malmışım bu dizi/filmi izliyormuşum dediğiniz izlerken ağladığınız filan...varmıdır ?:D

0|0
14|12

En İyi Kız Görüşü

• kusura bakmayalım ama bir elin parmağını geçemez izlenebilir dizi sayısı

ama en barizleriii

unutma beni , beni affet

tamamına yakın flash tv , samanyolu tv ve kanal 7 deki ibretlik dizileri neden izledim neden çocukluğumda korku dolu geceler yaşattım kızarım hep kendime.

-uzaylı zekiye

-aşk bir hayal

-türkün uzayla imtihanı

-akasya durağı

-pis yedili

-selena

-acemi cadı

1|1
    0|0
    • baya bir saçmalık izlemişsin sende be ya :D

• valla ne yalan söyleyeyim (ne yalan söylesem ?)yok yalan söylemeyeyim bir uyku ihtiyacının hasıl oluşu doğrudur :D

iyi sabahlar dilerim size güzel soruydu , anılarım canlandı:D

• :D:D teşekkür ederim bende iyi uykular diliyorum..aynen bende eğlendim cok ne yalan sööyliyeyim :D:D

Kızlar Ne Diyor 13

• ahlaksız olan filmlerin çoğu gereksiz ve toplum ahlakını bozmaktan başka bir işe yaramıyor.. bana sorarsanız bu tarz dizilerin hepsi saçma,zaman kaybı... bu yüzden tv izlemem kitap okurum...:)

1|1
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum bende no tv modundayım 6 7 yıldır. ama sorum pişmanlık duyduğunuz bir dizi film idi sonucta doğustan tv karşıtı degildin dimi :)

• yok zengin fakir edebiyatı yoktu ama güzeldi eskinin dizisi sonuçta :D zaten kaç sene önce izledim :D

• ben genelleme yapmıştım zaten :D zevkler renkler asmalı konak ta zamanında cok fazla kişi izliyodu demekki iyiymiş :D

• hepsi gerzek yemin ederim.

0|1
    0|0
  • paronormal aktivite 2. :D

1. den cok korkmuştuk :D diger arkadaşları topluca sinemaya giderken ben zor ikna etım bu filme :d 10 kişiydik onca bilet aparası faka gitti :D toplu dayaktan zor kurtuldum. en korkunc sahne tavaların düşmesiyeı d:D

0|1
    0|0
    • aynen bizde biri izledikten sonra 2si cıkınca sinemaya gitmştk tam br faciaydı :D ama 3.sü de fena değildi ben hep o filmde cinleri düşünüp başıma gelebilme ihtimalini göz önünde bulunduruyorum daha ürkütücü oluyor ;) link

• sırtını keseletsen :D bir kaç seferden sonra kızda şüphelenmeye başlar gerçi her dakka sırtmı keseletilir diye :D

• aynali tahirmiydi ne ekrem falan vardi

0|1
    0|0
  • Türk dizilerini seyretmek tam bir zaman kaybı zaten

0|2
    0|0
  • belli bir dönem 'arka sıradakiler'i izledim çok pişmanım:(

0|2
    0|0
  • türkün uzayla imtihanı

akasya durağı

0|1
    0|0
  • Pis Yedili falan hep saçma,e bir de sihirli filmler

0|1
    0|0
  • Aşk-ı Memnu dışındakiler hep gereksizdi.

0|1
    0|0
  • spring breakers 4 tane gerizekali ve sadece gogusten olusan film

0|1
    0|0
  • bir gün filmi

0|1
    0|0
  • Hemen hemen 10 diziden 9 u saçma sapan zaten..

Kaliteli, izlenilesi, anlamlı bir tek dizi yok..

0|1
    0|0
  • İzlemediklerimin hepsi saçma.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Çok fazla var .

Agladıgım tek fılm umut.

0|1
    0|0
  • Doktorlar ve Arka sokaklar.

0|1
    0|0
  • Dizi izlemiyorum sahsen... Kalite seviyeleri iyice düştü. "Moral bozukluğu ve 31" diye bir film izlemiştim ve o kadar saçma bir film daha hatırlamıyorum...

0|1
    0|0
  • 28 gün sonra diye bir zombi filmi. 2 vcd idi. Önce 2.sini sonra 1.sini izledim iyice allak bullak oldum kafayı falan yemiştim sakın izlemeyin. hele tersten hiç izlemeyin

0|1
    0|0
  • Sihirli annem

Acemi cadı

Selena selena selena

Sana bir sır vereyim mi yeğeeennn

0|1
    0|0
  • paranormal activity v dünyalar savaşı z.. Gereksiz bir yatırım gereksiz bir çekim gereksiz bir reklam harcaması gereksiz oyunculuk vs vs..

0|1
    0|0
  • katliam diye bir film izledim. korku diye yapmışlar ama 3 5 kişi toplanıp telefon kamerasıyla çekilmiş gibiydi.harcadığım zamana acıdım.

0|1
    0|0
  • Sihirli annem ve tüm türevleri

0|1
    1|0
  • sık dizi izlemem fakat "çemberimde gül oya" izlerken ağladığım olmuştur

0|1
    0|1
  • bücür cadı diye biz diziydi...

0|1
    0|0
  • bi tane yerli i*ne filmi vardı.hayatımda izlediğim en kötü filmdi

0|1
    0|0
  • The Mangler diye bir film izledim. Inanilmaz kotuydu. Oyle boyle degil. link

1|1
    1|1
Yükleniyor...