Kitaplarla aranız nasıldır, bir kitap kurdumusunuzdur yoksa hasbel kader elinize geçtigindemi okursunuz😏?

Kitaplar bence filmlerden çok daha insanın hayal dünyasını canlandıran araçlardır, çünkü filmlerde bir başkasının hayalini izlerken kitaplarda kendi hayalinizi canlandırıyorsunuz😏Peki sizin aranız nasıl bu arkadaşlarla, en son okugunuz ve sizi kendine en iyi baglayan kitap hangisiydi🤔?Kitaplarla aranız nasıldır,bir kitap kurdumusunuzdur yoksa hasbel kader elinize geçtigindemi okursunuz😏??

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Elime ne geçerse okurum, alacak olursam dünya klasiklerine bakarak başlıyorum:)

0|1
    0|0
    • Dünya klasikleri tabikide çok güzel bir başlangıç😏Eline belki bir gün benden bir kitap geçer onu okursun gayet hoş olur😊

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Severek okuyorum

0|1
    0|0
  • En en ennn sevdigim🤗

0|1
    0|0
  • okumayi cok severim . en son mavi sacli kiz'i okudum. su an ise anne frank'in hatira defterini okuyorum.

0|1
    0|0
  • Kitap kurduyum

0|1
    0|0
  • Kitap hayattır. şu an yağmur kokumu okuyorum. Beni en çok bağlayan kitap hangisiydi hatırlamıyorum

0|1
    0|0
  • Livaneli - Huzursuzluk... Çok severim...

0|1
    0|0
  • severim kitap okumayı ama kitap kurdu da diyemem en son ölüme fısıldayan adam okudum kitap okumaktan soğuttu resmen 😂

0|0
    0|0
  • Kitap okumayi severim

0|1
    0|0
  • İyidir. Elimden geldiğince okurum.

0|1
    0|0
  • Aram iyidir fakat kurdu da diyemem zira cocuklarla zaman bulmak zor. Ama her firsatta okumaya calisiyorus. En cok sevdigim 1984 ve tabi ki suc ve ceza 😁 Šimdilik ;)

0|0
    0|0
  • cokseverim kitap okumayi

0|1
    0|0
  • Brandon sandersonun kıtapları. Kralların yolu serısı özellıkle Kaladınnnnn kaladınnnnn asgımmmmm :D

0|0
    0|0
  • Ruh halime göre değişir ama okumayı severim

0|0
    0|0
  • Sanırım kitapkurduyum😂

0|0
    0|0
  • Kitap okurken çok sıkılırım :/

0|0
    0|0
  • Kitap okumayı çok severim ama kitap kurdu denecek kadarda çok okuyamıyorum malesef iş güç nedeniyle fazla vaktim kalmıyor..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• beğendiğim kitaplari okurum

0|1
    0|0
  • yaşam biçimidir

0|0
    0|0
  • okumam fazla

0|0
    0|0