Sahur programlarına çıkmak için ne yapmalı ?

Sesim güzel,tasavvuf musikisyle ilgileniyorum,sahurda falan söyletiyor bazı kanallar,birkaç yerde söylemiştim,sesime güveniyorum fakat bu programlara çıkmak istiyorum,mümkün mü? Ne yapmalı? Gidip görüşsem,böyle bir talepte bulunsam ciddiye alırlar mı ? Mesaj tv,Meltem tv falan düşünüyorum

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Sitelerine gir bunu dile getir. E-mail ya da telefonla ulaş. Ordan gerisi gelir :))

0|1
    0|1
    • Ciddiye alırlar mı sizce? Basit bir iletişim yolu değil mi? Yani genelde araya birine falan sokarlar da benim pek çevrem yok.

• Ya alakası yok :) Bahsettiğin atv kanald değilki. Bildiğin tv ler. Öyle bir programları varsa 5-10dk ayırırlar. Zaten seyircileri bile parayla tutuyorlardır :D Bi dene bence konuşmanı güzel yazarsan sorun yok. Kırmazlar :D Hadi sesine kuvvet

• İnternette telefnları var onları arayıp irtibata geçebilirsin..

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• "Huzur ve İrfan" programına katıl. link

0|0
    0|1
    • Neden eksilediğinizi sorabilir miyim? Yardımcı olmaya çalışıyorum.

• Anladım kimin eksilediğini. Soruyu soran şahıs eksilemiş. Adam hem gizli, hem de engellemiş. Millet bu kadar korkak olur. Çıkacağın promramda altına yapmazsan eğer çok şanslı olacaksın

• Hangi ilahilere hakimsiniz

0|1
    0|2
    • Vakt-i Seher

Dağlar ile Taşlar ile

Gül Yüzünü Rüyamızda

• SEs kaydınız varmı, dşnleyebilri miyiz

• mesaj atamadaım,ekledim,kabul ederseniz linkini atarım

• Biz çok ciktik trt1 candan erçetin yarımdünya hasan bak izle tv 2000 yarımdünyataner ciktik yani

0|1
    0|1
    • sorumu anlamadınız herhalde?

• İlahi grubun mu var kardeşim ?

• Aynen var tabi link benim var profilde bakabilirsiniz

Yükleniyor...