Eurovision'a Can Bonomo gidiyor, başarılı olur mu sizce?

Eurovision'a Can Bonomo'nun gideceği iddia edildi. TRT'nin ise resmi açıklamayı 19.00'da yapması bekleniyor.Ne diyosunuz arkadaşlar başarılı olurmu?

tanımayanlar için

link

Güncellemeler:
++Bence de artık Eurovision şarkı yarışmasından çok ülkelerin dostluklarını kanıtlama yarışına dönmüş durumda bu apaçık ortada.Ülkemizde de bu kadar önemsenmesinin nedeni bi başarı açlığımızın olmasıdır olimpiyatlar,futbol turnuvaları vs. vs. istisnalar dışında başarımız pek yok Eurovision'un en büyük faydası sanatçıyadır şu durumda en azından kendini tanıdır bundan iyi reklam yapamaz heralde...
o yüzden bizce tanınmış kişiler yerine kendini ispatlama isteği duyan genç tanınmamış kişilerin yollanması en azından sanatçıya bi fayda sağlar

0|0
28|26

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 27

• kım oldugunu bıle bılmıyoruz kı bır de yarısmaya gıdecek hıc de dogru bır seçım olmamıs bence

1|1
    0|0
    • türkıye vazgeçemedı bu rock sevdasından malesef

• rock sevdası bır yana keske bılınen tanınan meslegınde basarılı olmus kısılerden secım yapsalardı

• İlk kez duyuyorum adını ... Menecerimisin :))

0|1
    0|0
  • Tarzı oldukça farklı. Can Bonomo'nun pek çok şarkısını severim.
    ''Şaşkın'' adlı şarkısı gibi. Fakat Eurovision ile Can Bonomoyu bagdaştıramadım beklemedigim için sanırım.

0|1
    0|0
  • Eurovision'un aslında ne kadar boktan ve değersiz bir yarışma olduğunu Türkiye ne zaman anlayacak merak ediyorum.

1|2
    0|0
  • Cok sasirdim... Hic duymadim ben de o ismi, google'den bakmam lazim. Ben sahsen Hande Yener'in katilmasini isterdim.

2|1
    0|0
  • iğrenç bi karar

3|2
    1|0
  • ben sevdim bu çocuğu :)

1|1
    0|0
  • ben çocuğun tarzını beğendim sesi de hoşuma gitti eorovision sayesinde şimdiden baya sükse yaptı çocuk umarım başarılı olur

0|0
    0|0
  • Evet ,Meczup şarkısını seviyorum . Benzer bir şarkıyla katılabilir...

0|1
    0|0
  • Ilk kez bugun duydum bu ismi ve direk youtube açtim sarkilarini dinledim kliplerine baktim ve begendim.

1|1
    0|1
  • ilk defa duydum ..

0|1
    0|0
  • can bonomoyu tanımıorum ama gitmesini istediğim neden link bu :D buarada nihat doğana cidden haksızlık.

0|1
    0|1
  • şahsen ben de tanımıyorum kimmiş bu zat:)))

1|1
    0|0
  • Şarkıya bağlı bence...

0|1
    0|0
  • can bonomo en sevdiğim sanatçılardan biri gayet başarılı

1|1
    0|1
  • Kim o? İlk defa duydum ismini.

0|1
    0|0
  • O da kim

0|1
    0|0
  • Kendisini bir konser de dinlemiştim.
    Tarz olarak bana yakın değil ama bi denesin bakalım.

0|1
    0|0
  • O kimdir

0|1
    0|0
  • Can Bonomo, Halil Sezai ve Cem Adrian üçlüsü ölsün istiyorum.

1|1
    2|1
  • bilmiyorum ki..

0|1
    0|0
  • Ilk kez gordum ve dinledim.

Begenmedim.

Sansi olmaz diye dusunuyorum.

0|1
    0|0
  • sevdim şarkılarını biraz uçuk.Pek şansı olduğunu düşünmüyorum.

0|1
    0|0
  • Şimdi baktım kimdir bu Can Bonomo diye.+18 dizisinde görmüştüm ilkkez.Ne alaka Eurovision'la yaa?İlginç bir seçim olmuş.En azından bizi "ŞAŞKIN"a çevirmeyi başardılar..

0|0
    0|0
  • yaa allah aşkına biz zamanında gülser miydi gülsen miydi bak adını da bilmiyorum. böyle zılgıt çekip duran bi kadın vardı kızılımsı saçlı onu bile gönderdik eurovisiona. bu çocuğun tarzı pek tarzım değil ama en azından bi tarzı var. o zılgıtçı bacının hiç yoktu:) memleket meselesi oluyo her yıl bu zamanlar bu konu yaa. çocukcağız gitsin hevesini alsın gelsin. zaten gerçek amacından çoktan çıktı bizim için bu yarışma :)

0|0
    0|0
  • Her zaman ki gibi berbat bi seçim keske Gökçe gibi kulaga hos gelen tuttu firlatti kalbimi sarki gibi biri olsaydi, ne bu ya hep saçma sarkilar saçma sarkicilar !

0|0
    0|0
  • şarkıya bağlı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• "Eurovision" bu yarışmayı memleket meselesi yapan tek ülke biziz herhalde. Seçim doğrumu ? Değil. Başka kim seçilebilirdi ? Bu da umurumda değil

1|1
    0|1
  • Bence de böyle olmalı. Hande, Hadise, Atiye gibi saçma isimler yerine Eurovision'u amatör sanatçılar için bir fırsat haline getirmeliyiz. İngiltere her sene amatör sanatçı yollar mesela. Keza diğer ülkelerde.

Biz ise saçma sapan bir şekilde hep en iyiyi göndermeye çalışıyoruz ki. Bu en iyilerde sadece bize göre en iyi. :)) Bana ve müzik zevki doruklarda olan insanlara göre saçma sapan isimler. Halil Mustafa, Muammer Ketencoğlu, Selçuk Sami Cingi gibi isimler bulunup yollanmalı.

Bonomo'ya dönersek, tanımıyorum fakat MTV ve Number One TV varsa işin içinde kesinlikle piyasadır ve sevmem için imkan yoktur. Joe Bonamassa'yı hatırlattı başta.

1|1
    0|2
  • Eurovision sonuçları siyasete dayandığı için , bizim değer verdiğimiz usta sanatçıları göndermemiz çok gereksiz olur.Buna ek olarak zaten o yarışmaya çoğunlukla amatör yarışmacılar katılıyor.Bizimde onların arasına çok tecrübeli ve iyi birini göndermemiz sanatçı ve ülkenin oradaki itibarını düşürür.

1|2
    0|0
    • bonomo bence çok tecrubeli ve iyi bir sanatcı değil.. O kadar muzık dınleyıp az cok bilgi sahibi oldugum halde daha bugun duydum adını sağolsun twittermagazin.

• Bende tecrübeli demiyorum yani doğrusu bu.İnsanların bu isteğine karşı söyledim bunları.O yarışmanın kalitesi ve bir değeri yok.

• şimdi duydum ismini ama çok önemli değil kim giderse gitsin eurovision'un kendisi çok önemli mi ki kimin gittiğinin bi önemi olsun

0|1
    0|1
    • ülkemizi temsil edecek sonucta neden önemi olmasın ki (:

• öyle de yurtdışında çok mu önemsenen bi yarışma mı ki eurovision.benim şu ana kadarki duyumlarım çok da önemli olmadığı yönünde ama tabi ortada bi ülke temsili durumu varsa az da olsa önemi vardır.ona bişey diyemem

• İlk kez duydum ve araştırdım ,şarkılarını pek beğenmedim.

Fakat şu şarkısı için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim :)

En az onuncu dinleyişimi yapıyorum :))

link

Yine de Eurovision'a gidecek kadar üst düzey bir şarkıcı olmadığı aşikar.

0|1
    0|0
  • ben ilk duyduğumda futbolcu sanmıştım, yeni transfer Juan Bonomo :D

2|1
    0|0
  • Gayet güzel bir seçim. Farklı bir tarzı avrupai bir duruşu var.

1|1
    0|0
  • Bana bir saz verin harika bir şarkısıdır Avruğai bir tarzı var belli olmaz ummadık taş baş yarar belki

1|1
    0|0
  • arkadaşı çok aramışlar mı :)

0|1
    0|0
  • Bonomo ibranice bir sözcük giden yahudi olabilir :) ve niye gittiğini açıklar zaten bu

1|1
    0|0
  • ben kubat gitcek diyebiliyordum

1|2
    0|0
    • hiç degılse turk halk muzıgı dınlerdıkte turkıyenın rock sevdası ıste

• malesef kesınlıkle bu adam gıdıyormus seçılmıs yanı

• hmm adını da daha önce hiç duymadım ama, inş. iiyi temsil ederler diye umuyorum yada ummak istiyorum..

• İlginç bir tarzı var. Şansı az ama olabilir.

0|1
    0|0
  • Can Bonomo he, ben de ilk kez bugün duymuş bulunmaktayım...

1|1
    0|0
  • o kim onu bile tanımıyorum acaba doğru mu?

1|1
    0|0
  • Gitsin çocuk oynasın, hoplasın, zıplasın gelsin.

1|1
    0|0
  • Bir bonomuz eksikti tam oldu

1|1
    0|0
  • Can Bonomo, Duman çakması biri gibi duruyor.

1|1
    0|0
  • İlk kez bugun adını duydum
    adamın iyi reklamı oldu :D

1|1
    0|0
  • düne kadar bilmezdim de dün birkaç şarkısını dinledim.değişik bi tarzı var kötü diyemem yalnız bayağa bi duman özentisi var gibi geldi bu çocukta

0|0
    0|0
  • Ismini bile ilk defa duydum zaten siyasi bir yarışma şarkının güzelliği pek önemli değil.

0|1
    0|0
  • ilk kez duydum bu ismi

0|1
    0|0
  • Memlekette bonomo kalmamışmi da yurt dışından bonomo getiriyoruz

0|1
    0|1
  • ilk defa gördüm bu vatandaşı.. nerden buluyolar böyle ne idüğü belirsiz kişileri yaa.

trt neyi doğru düzgün yapmış ki gerçi.

0|0
    0|0
  • göle yogurt mayalamak gibi birşey.

0|0
    0|0
  • ses tonu iyi ama şarkı seçimide iyi olamsı gerek o yüzden belli olmaz

0|0
    0|0
  • eurovision sayesinde kendisini ogrenmis olduk, artik kariyerinde basarilar dileriz :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...