I doser hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar?

merak ettim yapanınız var m?bazılarını indirdim ama youtubeda videoları görünce korktum biraz. bildiğiniz ne varsa paylaşırsanız sevinirim.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• İ-doser beyine dalgalar yollayarak uyarır ve seni ona göre harekete geçirir diye tabir ediliyor. Şuana kadar yaptığım araştırmalara göre yapan 100 kişiden 90'ı etki alıyor. Yüzlerce doz var güldüreninden tut korkutanına kadar. Ben pek emin değilim etkisinden. Psikolojik olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Saçma sapan bir ses dinliyorsun bir bok olduğundanda değil bende bütün sesler vardı hepsini en az 1 saat boyunca gözlerim kapalı dinledim hiç bir şey olmadı :D

0|0
    0|0
    • gates of hadesi denedin mi peki

• Denedim onlar boş muzik yok korkuyormuşuz yok felan korksam bu muzikten korkarım zaten :)

Nox Arcana - Sanctuary of Shadows

• yok yea o kadar da korkunç değil hatta melodik olduğu için hoşuma gitti :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Şu korkanların kafasını anlamıyorum. Çok gereksiz bişey, ilk başta bi' hevesle dinledim..Bi' halt olmuyor merak etme.

0|0
    0|0
    • gates of hades diye müzik parçasından korkuyorum sadece, diğerlerinden değil.korku veriyormuş insana.

• dinle, korkmana gerek yok.

Yükleniyor...