Neden Cirkinlik vardir???

bir insan cirkin diye neden hep ezilir neden hickimse onunla konusmak istemez hep dalga gecerler tanidik olsun tanimadik olsun

yolda bile sacma sapan seyler duymak zorunda kaliyorsun bazen

neden insanlar böyle acimasiz?

belki inanmasi zor ama ben hergün ezildim cirkinim diye

suanda ruh halimi tahmin bile edemezsiniz

20 yasin üstündeyim buzamana kadar ne arkadasim oldu nede sevgilim nede benimle konusmak isteyen biri hep yanlizdim.

kendinizi benim yerime koyun ve hergün cirkin oldugunuz icin bunu duymak zorunda kaliyorsunuz siz nasil hissederdiniz kendinizi

aynaya baktigimda bile artik mutsuzum resim hic cekilemiyorum

cok mutsuzum bu durumdan yanlizlikdan ne yapicam arkadaslar akil fikir verin bana lütfen :(

sakin bana aldirma etme falan demeyin cok duydum cünki

Güncellemeler:
buarada söylemeyi unuttup ben bakimsiz degilim kendimede gayet düzgün bakiyorum basdan ayagi kadar

0|0
15|11

En İyi Kız Görüşü

• aynı durum bendede var insanlar çirkin kadın yoktur bakımsız vardır diyor ama ben bakımlı olsamda yine çirkinim hep ezildim benimle dalga geçtiler güldüler insan yerine koymadılar kendime bakmama rağmen yinede güzel görünemedim hep çirkindim hala öyleyim. bazen Allaha isyan ediyorum neden mesela ruslar hem yüz olsun hem fizik olsun güzeller neden çoğu insan güzel ben neden güzel yaratılmadım çirkinim diye adalet bumu :(((

1|0
    0|0
    • ben sırf bu yüzden 2 3 yıldır evden çıkmadım hiç biliyormusun :( ayda 1 kere dışarı çıkıyorum oda zorunlu olarak :((

• :/ aynennnnn seni cok iyi anliyorum cok kötü bir durum :/ insallah allah yüzümüze güler

Erkekler Ne Diyor 11

• sen kafana fazla takmışsın kompleks yapmışsın o yüzden böyle düşünüyorsun bir insana güzel değil diye kötü davranılırmı hiç bana çok saçma geldi ben kimseye öyle bir davranışta bulunmadım ancak karakteri çirkindir onun için kötü davranmışımdır onlara bile kötü davranmıyorum gülüp geçiyorum sen kafa yapının uyuştuğu birilerini bulamamışsın henüz bence.

1|0
    0|1
    • türkiyede öyle degildir evet ama avrupada yetisen gencleri bilirmisin bilmiyorum ama hepsi cok gercekci ve insanlarin ne düsündügünü bile umursamadan aklindan gecenleri cok rahatca söyliyorlar . ben eskiden bu konulari takan birisi degildim ama yasim geregi malum ve hergün bunu duymak sacmaligi insani pskolojisini bozar ister inan ister inanma ama ben bunu hergün yasiyorum inanmasi güc normal

• nerede yaşıyorsunki sen merak ettim şimdi etrafındaki insanlar pek normal insanlar değil sanırım senin.

• Yok bir insan çirkinse ve kimse sırf görünüşü için konuşmuyorsa o insanın çevresinde insan yoktur , net ..

1|1
    0|0
  • Karnın doyuyor elbiseni alabiliyorsanız bence halinize şükredin. Afrikadaki en büyük güzellik kadın değil bir lokma ekmek.

0|1
    0|0
  • Mesele çirkinlik değil mesele çevrendeki insanların hala çocuk olması, mesele kendini geliştirmek bilgi ve kültür birimi yapabilmek, espiri anlayışına dünya görüşüne sahip olabilmek. Buda zamanla olur.

1|0
    1|0
  • o tür dalga geçmeleri ben de sevmem.bence herkesin bir kısmeti var öyle üzülmeyin.aileniz yok mu annenz kardeşiniz ?

0|0
    0|0
    • var tabikide neden

• yok yalnızım demişsiniz aileniz yeter size ve belki arkadaş çevrenizi değiştirseniz bunlar olmayacak veya oraya daha güzeli gitse yine onunla dalga geçcekler biraz kişilerin karakteriyle, sevgili konusuna gelince benim de olmadı

• cirkin insan yoktur bakimsiz insan vardir ruh halinde degisiklik hissedersen once giyim tarzi sonra sac stilini degistir ve bakimli ol agzin laf yapuyorsa birde tanisamiyacagin insan yok yeterki bakimli ol ve tarzini sec

0|0
    0|0
  • güzellikte bir yere kadar kendini başka konularda geliştir piyano çal resim yap vs. insanlar sana saygı duysun bu arada iyi yemek yapan kadın her zaman öndedir benim için

0|0
    0|0
  • Zor tabiki canim ya ama yinede salma kendini bakimli ol guzel giyin bu sekilde kapatabilirsin acigi bide sukret yuzu yananlar lolu bacagi olmayanlar var herkes guzel olmuyo maalesef herkesun bir alicisi vardir unutma bunuda

0|0
    0|1
  • Sizin gibi çirkinler sayesinde ne kadar yakışıklı güzel olduğumuzu farkediyoruz.Çirkinler bunun için var zaten.Bi de mümkünse fazla dışarı çıkmayın göz zevkimizi bozuyorsunuz.

Bi de tıp gelişti yüz nakli falan ?

0|0
    5|3
  • çirkin insanlar değil kendilerini savunamayan sesini çıkartamayan insanlar ezilir

0|1
    0|1
  • Allaha dua edeceksin. böyle durumlarda Allaha daha çok yaklaşacaksın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• İnsanların dış görünüşüyle, giyinişiyle, konuşmasıyla ya da herhangi bir şeyinden dolayı dalga geçme gereksinimi hisseden karaktersiz öteki insanlardan tiksiniyorum. Anlam veremiyorum. Kendimizi ezdirip ezdirmemek bizim elimizde evet ama zor bir şeymiş gibi geliyor ve ağzımızı kapalı tutmayı seçiyoruz. Böyle yapınca daha da üstümüze geliyorlar daha fazlasını yapıyorlar veya yapmaya çalışıyorlar. Değişmekten başka çaremiz yok.

1|0
    0|0
  • bence senin çevrendekiler megaloman,kendinden başkasını küçük gören insanlar.adam olan karşındaki çirkin bile olsa onu kırmamak için edepli davranır.belki de bakımsızsındır biraz daha bakımlı olmayı denersen çevrendekiler seni aşağılamaz ama ben çevrende doğru düzgün insan olmadığını düşünüyorum.ayrıca bakım bile yapsan şunu unutma senden önemli kimse yok bu hayatta.bakımı da kendin için yap yani.insan toplamak için değil ;)

1|0
    0|0
  • bir insan yüzüyle değil ruhuyla seçilmelidir. senin çevrende gördüklerin insanlıktan nasibini alamamış halen. şahsen kişiliğimi bırakıpta güzelliğim için yanımda olacaksa arkadaşlarım hiç olmasınlar daha iyi. uzun lafın kısası senle alakalı bir sorun yok, karşılaştığın insanlar imalat hatası varmış. kendine çirkin lafını yakıştırmaktan vazgeç. aynanın karşısına geç ve ben güzelim de bunu inandır kendine. dünyadaki 7milyar insanın hepsi mi adriana gibi sanki, kendinle barışık ol :) pozitif düşünmenin gücünü göreceksin :)

0|0
    0|0
  • Sorun senin çirkin ya da güzel olman değil.Görüyoruz çevremizde ...Adamlarda tip yok ama arkasında 100lerce insan.Neden peki?Çünkü onların havası var.Kendine öz güvenleri var...vesaire vesaire...Kendine güvenmen yeter sadce. Ne bilyim geride kalma kimseden.Yapamadıklarının üstüne git flan

0|1
    0|0
  • kader...artık seni bu denli depresyona soktuysa estetik ameliyatı olacaksın bacım gerçekten sen anlatınca ben çok üzüldüm:S

0|0
    0|0
  • Arkadaşım çevreni değiştirmelisin, ayrıca insanın iç dünyasının çirkinliği yüzüne vurur düşünsene suratı asık kişilere kim güzel der? ben yolda yürürken suratı asık , üzgün görünen depresif insanlara tuhaf bakıyorum.

Sen çirkin olduğun için seninle dalga geçmiyorlardır, sessiz, kendini dünyadan soyutlamış biri olduğun için dalga geçiyorlardır

bizden teselli bekleme tipini görmediğimiz için teselli edemeyiz.

0|0
    0|0
    • 1 ben teselli beklemiyorumki sadece fikirlerinizi merak ettim okadar 2 ben konuskan biriydim insanlarin bu tepkileri yüzünden sessiz ve icime kapandim

• dağılın bakiiim, naomi campbell çok mu güzeldi de süper model oldu.amacın süper model olmak değil elbette ama artık yeter yaaa şu negatif benlik imgesinden kurtulun.her gün bu tarz bir soru.uyumadan önce her gün kendine "ben güzelim" diye tekrar et.

erkek arkadaşının olup olmamasına takma,kendine güvenmeyi öğren lütfen.insan çirkinim deyip kendini psikopata bağlar mı yaa yapmayın gençler.

1|0
    0|0
  • kendıne guvenın yok cunku . sana bırı laf yaptıgında hadı len ordan de ..uzulme kıyamam .dedigim gibi ilk once kendıne guven gerisi gelcek azıcıktıpını tarif edermisin

0|0
    0|0
  • çirkin bayan yoktur bakımsız kadın vardır.saçını boyat makyaj yap kaşlarını al güzel giyin.bak nasıl koşuyorlar peşinden.

0|0
    0|0
    • aciklamadada yaptim kendime baktigimi

• insan çirkin olabilir ama muhabbeti iyi olur mesela yine arkadaş bulur. herhangi bir sosyal aktiviteyle ilgilenirsin yine o ortamdan birileriyle arkadaş olabilirsin. çirkinim diyerek kendini topluma kapatmamalısın. sen kendini sevmiyorken başkası seni neden sevsin?

0|0
    0|0
    • dogruda insanlarin davranislari yüzünden bu hale geldim

• kendine bakmayan kadın çirkindir. Kendine bak süslen püslen, moralini de bozma.

0|1
    0|1
  • biraz bakımla herşeyde oluyor makyajsız güzel çok azzz

0|1
    0|0
  • bende ayni durundayim. cocuklugumu yasayamadim bu yuzden hep dalga gectiler. icimde hep o cocukluk kalmistir yasayamadigim. hep sitem ettim neden boyleyim diye. olan birsey yok yine ayniyim. kimileri simdi guzelsin diyor ama o bence karakterimden dolayi birsey. okadar kotu ki o yasra yasadigim seyler cok.kotu yapti beni. icime kapandim ozguvenim hic kalmadi. suanda bu yuzden konusamiyorum.muhabbet acamiyorum hep dis gorunusumu dusunuyorum. rahat degilim. evet taliplerim cikti ama hep dalga gectiklerini dusundum. syada gorunusumden degil de aslinda karakterimden sevdiklerini anladim. nuhim.olan karakterdir belki ama bilmiyorum :(

0|0
    0|0
    • kendimi oldurmeyi nekadar cok istedim hep baskalarina imrendim :(

• -ayneeeennnnn :/ cok zor okadar kötü etkiliyorki insanin beynini kemirio :/ mutsuz oluyorsun :/

-evet bende hep baskalarina imrendim bazen bende ölmeyi bile düsündüm :/

• of of

• çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır diyecekler yalan.bende bu durumdayım anlıyorum

0|2
    0|0
    • saçını boyat makyaj yap kaşını al temiz ve güzel giyin bak nasıl bakıyo millet.

• kendine de bakıyorsan güzelsindir

• ise yaramiyor hala ayni tepkiler

Yükleniyor...