Kapat

Okuduğunuz en sürükleyici roman hangisiydi?

Ben nedendir bilmem ama Fareler ve İnsanları çok çabuk bitirmiştim Dijital Kale ve bunun arasındayım.

0|0
6|7

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 7

• Hemıngway canlar kimin için çalıyor

0|1
    0|0
  • Babam nereye gitti?

0|1
    0|0
  • Alamut (Wladimir Bartol)
    Nietzsche Ağladığında (Irvine Yalom)

Genelde pek roman okumam ama bu ikisi çok iyiydi.

0|0
    0|0
    • Nietzsche düzgün bir adam olsa herkese tavsiye ederim okuyun diye ama işte insanları taze beyinleri olumsuz etkiliyebiliyor. Sanatına asla laf etmiyorum sadece düşünce yapısını benimsemiyorum adamın.

• Zaten onun her dediğini onaylayan biri olsam gerçek seveni olmazdım. Bazı söylediklerine kulak asmıyorum kendini bağlar. Misal veriyorum hayalindeki idol karakter eşcinseldir banane bundan yaptığı işe bakarım değil mi. O da kendi bakış açısından çevreyi yorumlamış doğrusuyla yanlışıyla. Mesela Kur'an'da abese suresinde Hz. Muhammed'in bir anısı anlatılır. Muhammed'e kızar Allah. Herkes hata yapabilir zaten kıyaslamıyorum biri peygamber biri sıradan bir filozof önemli olan analitik düşünebilmek. Teşekkürler

• Aydınlatıcı görüşlerin için ben teşekkür ederim iyi geceler :)

• Da Vinci şifresi kesinlikle sevdiğim konular bir macera kurgusu şeklinde anlatıldığı için büyük bir keyifle okudum, şimdi de Melekler ve şeytanları aldım umarım o da böyle olur. Bir de simyacı vardi. Güzel kitaptı :)

0|0
    0|0
  • cin ali

0|0
    0|0
  • Adam fawer - Empati kitabı çok değişik gelmişti kisa sürede okumuştum

0|0
    0|0
  • Game of thrones

0|0
    0|0
Yükleniyor...