Kapat

Roman yazıyorum yardım?

Uzun zamandır kitap yazmak istiyordum.Çok fazla kitap okuyorum. Zaten çevremdeki insanlarda iyi bir yazar olduğumu söylerler. Ufak ufak hikayeler yazıyordum ama roman yazdırıp bastırmak istiyorum.5 gündür bu işle uğraşıyorum.3600 kelime civarında yazdım. Henüz daha başı romanın ama çok mu yavaşım? Roman yazmam için en az kaç kelime yazmam gerekiyor?

0|0
4|3

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Önemli olan hız değil akıcılığı sağlamaktır bence.

1|0
    0|0
  • bu konuda pek bir bilgim yok ama benim sevgilim bu islerden anlar o da şiir vs. hep yazar ona denk gelirse sorunuz cevaplayabilir

0|1
    0|0
  • aceleye gerek yok

0|0
    0|0
  • Çok okuyorsan okuduğun romanlardan örnek alabilirsin. Yavaş olman ilham bulunmamaktadır. Doğru mu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Böyle düşünme bazı yazarların hayatını okursan görürsün. Önemli olan anlatmak istediğini ve vermek istediğin mesajı doğru bir şekilde okuyucuya iletmek. Bunu ne kadar sürede yaptığının bir önemi yok. Kimi romanların yazımı aylar alarken kimileri haftalar içinde bitiyor. Bu senin vermek istediğin fikre göre ve olay örgüsüne göre değişir. Sen zamana takılma içeriğine uğraş derim :) Başarılar bu arada

1|0
    0|0
  • Ne kadar yazdığından ziyade ne yazdığın önemli. Kelime sayısına takılmamalısın. Kitaplar konularına göre roman hikaye vs diye ayrılır. Zaten biliyorsundur bunları. Sadece hatırlatayım dedim.

1|0
    0|0
  • hız değil kaliteli önemli , sayılara takılma , yavaş olsun , kaliteli olsun. bu arada bende hikaye yazıyorum, bu konuda herkesle fikir alış verişi yapmak isterim

0|0
    0|0
Yükleniyor...