Dans Etmeyi Seven Bir Kadınla İlgili Ne Düşünürsünüz?

Eşiniz/Sevgiliz ya da hiç tanımadığınız bir kadın evde her gün 15 dakika da olsa müzik açıp dans etse, gece kulüplerine dans etmek için gitse ya da dansçı olsa, onunla ilgili ne düşünürsünüz? Son zamanlarda twerk gibi saçma sapan dans türleri çıktı ve dans normalde ruhu yansıtmanın bir yoluyken bu tarz akımlarla birlikte kendini karşı tarafa pazarlamanın bir yolu olarak görülmeye başladı;dans hakkında bu şekilde bir algı oluştur. Ama siz bu kadının, amacının böyle bir şey olmadığını günlük hayattaki diğer davranışlarına bakarak anlayabiliyorsanız ve dans etmekten gerçekten zevk aldığını görüyorsanız, bu kadınla ilgili ne düşünürsünüz? Sanatla olan ilişkisi ya da normal zamanda ciddi ve güçlü bir kadını dans gibi naif bir işle uğraşırken görmek sizin için kadını çekici kılar mı, sizi etkiler mi? Yoksa dans olayına tamamen boş iş olarak mı bakıyorsunuz?

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tamamen normal karşılarım.. Hatta evde karşılıklı fügürlerde sergileyebiliriz.. Club meselesin de ise; o da onun mesleği ve sevdiği işi gerçekten icra ederken mutluysa, ben de mutlu olurum. Eşim bana karşı o güveni ve sevgiyi verdikten sonra, hiç birşey önemli değil..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne güzel bir soru. Ben de dans ederim sık sık. Hatta diskoya gitme sebebiydi da dans etmekti. Stres yok oluyor hafifliyorsun. Ergen iken hip hopa gidiyordum. Çok eğlenceliydi. Eşim hiç bir zaman karşı değil. Hatta git oyna diyor. Uğraşsa bile birşey demez. Çünkü ruhuna hitap ediyorsa yapmalısın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sevgilimin böyle bir yapısı vardıysa ve ben bunu fark etmişsem büyük ihtimalle olay biter. Yolları ayırırım.

0|0
    0|0
  • Ruh hastasi derim

0|0
    0|0
  • kendine ciddi bir dansçı bul. hayallerini onunla yaşa. sonuçta bir kere varız dünyada

0|0
    0|0
    • Ciddi bir dansçı bul, derken?

• evet sen bul 😀 bu soruna başka birisi tatmin edici bir cevap veremez

• Hmm:) Yok ya yani beraber olacağım insanı mesleğine vs. göre seçmem;sevdiğim bir adam var zaten:) Ben dansçı filan değilim zaten ama severim dans etmeyi ondan merak ettim:) Hobi olarak da ilgilenmek istiyorum zamanla:)

• Güzel dans ediyorsa sıkıntı yok :)

0|0
    0|0
  • Sevdiğin adam ne diyor peki bu işe?

0|0
    0|0
    • Sevdiğim adamla çok daha başka sıkıntılar olduğu için ve sevgili de olmadığımız için bir şey demiyor:)

• Severim

0|0
    0|0
  • Nekadanda dans etmeyi seven bir kadın diye düşünürüm 😀

0|0
    0|0
  • dans hayattır enerji verir fazlasınında bir zararı yok bana göre

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• dans etmeyi seviyorum ve dans dersleri veriyorum. Bazen insanlar dansi sadece karsi tarafin ilgi odagi olmak ve dikkatlerini cekmek icin yaptigimi dusunuyor. Dans etmek hissetmekle olur zaten biri icten dans ediyorsa bunu gozlerinden anlamaniz mumkundur. cunku gozu o an hicbir seyi goremeyecek kadar kordur heyecan sebebiyle. dans; mutluluk heyecan ve bitme kokusunu ayni anda yasamaktir

0|0
    0|0
  • ben dans etmedim ama eğlenceli olabilir

0|0
    0|0
  • En iyisi valla

0|0
    0|0
Yükleniyor...