Evliliğin En iyi ve En kötü yanı nedir Sizce ?

Evlenmek neden güzel Evet bu soruyu en iyi şekilde cevaba sinema bileti + yemek hediyem vardır

0|0
16

En İyi Kız Görüşü

• Bedava seks.

0|0
    0|0
    • Tatmin edici bir cevap olmamakla beraber erkekler kadar kızlarda sexsi sever :)

En İyi Erkek Görüşü

• İyi tarafları :Gün içinde özlersin gece kavuşursun :) Artık ev içi-dışı aktivitelerinde arkadaşlarının nazını çekmene gerek yoktur :)
    Kötü tarafları:Evlilikten sonra eğer ev kadını olmaya karar verdiyseniz hayatınız fazla sıradanlaşacak. Hep ev işleri, hem çocuk işleri derken monoton bir hayat tamamıyla karşınıza serilecek

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 5

• Çünkü ayrılık acısı yoktur artık omzunu yaslayabileceğin gitmeyecek hayat arkadaşın olmuştur. yemeği nerde ısmarlıyorsun :)

0|0
    0|0
  • En iyi yanı hayatı omuzlarken tek başına değilsin. Kötü yanı yalnız kalma lüksün çok az olması

0|0
    0|0
  • iyi yanı... kötü yanı dırdır :)

0|0
    0|0
    • O dır dır hep hayatımızdaki kadınlarda olacak dostum bir susmayı dene karşısında direkt sinirlecek yapıları böyle :) Türk hanım kardeşlerimizin

• seni bitirir boyası akarsa dayı yaşın 28 olmuş kıza saçını boyayıyon

0|0
    0|0
    • Biraz daha iyi açıklasan kardeşim deyim gibi yazmışsın

• dayıcığım bu kızın 25 yaşlarında olduğunu farz ediyorum sen öyle diyince saçlarını boyatmış bak bu kızlar için önemli bir adım seversin sevgili olursun boyası akınca ayrılalım dersen senide o boyanın aktığı gibi acı akıttırır

• Teşekkürler dostum

• Okadar bitch varken bir karida kalmak kötü. Iyiside kullanirsin kariyi evlenince

0|0
    0|0
Yükleniyor...