Balıkesir mi düzce mi

sizce balıkesirde 2.öğretim mi okumak yoksa düzce de 1. öğretim mi okumak daha iyi?bölüm mühendslik.çok kararsız kaldım fikirlerinizi bekliyorum...

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben balikesir de 2012 de mezun oldum...2 oncesine kadar balikesir de 2.ogretimin 1. Ogretimden pek farki yoktu sáat konusunda simdi degisti...Cagis kampusude cok sıkıcı yerdir nef de okusan isler degisirdi...Ama duzce mi balikesir mi dersen balikesir yine iyidir

0|0
    0|0
    • hm ders saati konusunda kararsızm işte 2. öğretm yapablrmym blmyorum

• Bende sabahlari kalkmayi sevmem ama 2. Ogretime her zaman tercih ederim...eskiden olsa 1 de ders oluyor simdi ise en erken 6 7 oldu galiba emin degilim ...yine diger yonlerden blikesirde oku universite sehri..ilceleride guzel..

Erkekler Ne Diyor 8

• Bence Düzce, hiç değilse Rafting yaparsın bol bol..

0|0
    0|0
  • Balıkesir 2. öğretim ama harç parsı olarak senelık 1.5 mılayrı rahat bulabılır. Daha masrafsız okumak ıstersen Düzceyi seç derim :)

0|0
    0|0
    • ben ders saatleri açısından pek istemyorum 2. öğretimi :/

• düzceyi biliyorum küçük biyer balık esiri bilmiyorum senin yerinde olsam düzceyi seçerdim 1. öğrenim ya da yaşadığın yere yakınlığa bak

0|0
    0|0
    • yakın sayılır:) düzce iyi yani

• saatler çok sıkıntı zaten hadi parayı gectim

• dücce güzel apaçi dollu seversin sen :))))

• yaşadığın şehir neresi uşaşım en kolay hangisine

0|0
    0|0
    • balıkesir daha yakın ama düzcede sorun olmaz

• benim kaldığım yurtta sıcak su saat 22 den osnra olmazdı ikinci öğreitmler rahat duş alamazdı

akşam belediye otbüsü biterdi sadece dolmuş çalışırdı.

gec eokulda kimse olma zçok tenha olurdu sessiz bir yer olurdu

• yani böyle seyleri yaşamak istemem :)

• haha bölüm nedirki

0|0
    0|0
  • kesinlikle Balıkesir

0|0
    0|0
    • bu soru sorulalı yıllar oldu ama :D :D nerdeyse okulu bitiricem :P

• yurt dışı :D

0|0
    0|0
  • düzcenin insanını sevmezsin. balıkesiri bilmiyorum ama

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Balikesir.

0|0
    0|0
  • Düzcede oku

1|1
    0|0
  • Balıkesir'de hiçbir şey yok. Düzce'yi bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • 1.öğretim daha iyi..

0|0
    0|0
    • bencede ama okul farkı varmıdır o kafamı karıstrdı :(

• kısmet işi bubiraz ..bazen okulu beğenirsin bir bakarsın stediğin bölümün hocaları kötü..yada iyi hocalar o sene gitmiş..bence 1. öğretimi seçmelisin daha sağlıklı zihnen.

• Düzce'ye gelme ben Düzceliyim kendi memleketimde okuyorum son sınıftayım yaz okuluna kaldım mezun olacaktım Allahın belası bir hoca var 50 kişilik sınıfta sadece 8 kişiyi geçirdi onun yüzünden okulu bırakmayı bile düşünüyorum bıktırdılar artık mühendislikte değilim ama neresine gidersen git kimin ne yaptığı belli değil git balıkesire ben yandım sen yanma o kadar diyorum

0|0
    1|0
    • ne okuyosun?

• sosyal güvenlik..bunun bir önemi yok öğrenciye değer vermiyorlar orada burada anlatılanlara bakma bir cacık olmaz ordan

• hm anladım

Yükleniyor...