Sizce ne yapmalıyım?

Arkadaşlar ben tiyatro ya yazılmak istiyorum benim için çok daha iyi olacaktı ama bir sorun var bu aralar çok fazla para sıkıntısı yaşıyorum ve kimseden para almayı sevmiyorum kursa gidersem vr ay belirli bir para odiycem sizce risk alıp gitmelimiyim yoksa gitmiyimmi😌

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Bak şimdi bacım
    Bu senin hayalin dimi tamam
    Benimde hayallerim var guzelsanatlar spor oyunculuk gibi bir süre kimseyi dinlemedim hayalllerimin peşinden gidicem dedim fakat gel gör ki
    Gerçek hayatta uygulayamiyorsun ne istiyorsan hayalin ne ise onu yal ileriyi düşünemeyenler tiyatro okumak istiyorsun oyuncu olmak istiyorsun sanırım çok yetenekli olursan tanıdığın varsa belli biryerlere gelirsin yoksa ıssız kalırsın çalış mantıklı düşün güzel bir bölüm oku ben de oyle yapıyorum insanın hayalindekilr gerçek hayatla uyumlu olmuyir maalesef

0|0
    0|0
    • Ben tiyatroyu hobi olarak yapmak istiyorum tabikide elinde güzel bir mesleğim olması gerekiyor yani zamanımı çok bos geçiriyorum geçiriyorum ve bunu çok bos degerlendirdigimi düşünüyorum

• Boş vaktini değerlendirmek istiyorsan İngilizceni geliştir ki zaten su an da internette olmak üzere bir sürü faydalı videolar var ileride mutlaka isine yarar

• Bakalım

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• aslınsa beldeevleri 25 yaşına kadar bunları bedavaya veriyor. belediyeye gidip bir sorsana. kültür merkezine falan sor. şehrinin kültür aktivitilerini google da bir arat

0|0
    0|0
  • Hobi olarak düşünüyorsan belediyelerin tiyatro kurslarına yazılanlabilirsin. Yanlış hatırlamıyorsam para da almıyorlar.

0|0
    0|0
  • Para sıkıntın varsa gitme

0|0
    0|0
  • git hayalin varsa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...