Kapat

Evrime bakış açınız nedir?

Yahut Evrime bakış açınız nedir?
İnsanoğlu'nun varoluşu iddialar üzerine milyonlarca yılda evrimle mi oluşmuştur?
Yahut Adem ile Havva'nın süregelen bir nesil devamlılığımıdır?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Evrim inanilacak ya da inanilmayacak bir sey değil ki bu bilimsel bir teori sizin fikirlerinizin gram önemi yok kabul edip etmemeniz de kimsenin umrunda değil:D her aksam survivor izleyen insanlarin fikirleri hic bir seyi degistiremez

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evrime inaniyorum

0|0
    0|0
  • evrime inanmıyom diyen hastanelere gidip tedavi olmasın. evrim teorisi biyolojinin teme taşıdır.

1|2
    0|0
    • evrim teorisi çöpe gideli baya oldu güncelle bence

• o bir Teori hala hiç kimse hiç birşeye daha ıspatlamamış adı üstünde "evrim teorisi" belki bundan 10 20 yıl sonra bu teori yanlış diye ıspat edilirse ne olacak?

• ahh şu sizdeki kimya fizik biyoloji terimlerinin anlamlarnı hep birbrne karıştırma alşkanlıgı. tabi bilgi olmadan böyle oluyor. ondan bundan duyduklarnızla yorum yapmayın burda

• Evrimi kabul ediyorum. Dünyada yaşam kendini kopyalayabilen ilk molekülle başladı ve biz dahil bütün canlılar çeşitlenerek oluştu.

0|0
    0|0
  • Bilim ile İnanç ( Din ) Asla uyuşmazlık miş. Bu soruyu daha bu gün derste isledik ve hocada aynı şeyi söyledi bilim ve inanç uyuşmaz. ☺

0|0
    0|0
  • İnanıyorum ben

0|0
    0|0
  • evrime inanmıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Evrim gercek begen ya da begenme

2|1
    0|0
  • Adem ile Havva gökten paraşütle inmedi, evrim ile yaratıldı.

0|0
    0|0
  • Mantikli

0|0
    0|0
  • Tabii ki evrim

0|0
    0|0
  • Evrim yoktur baklava vardır. Baklava yiyin. Boşverin siz

1|0
    0|1
  • evrime inanmıyorum müslüman falanda değilğm gökten türediğime inanan göğe bakarak dimdik yürüyen biriyim

0|1
    1|0
  • Bakmiyorum

0|0
    0|0
  • gavur musun müslüman mısın sorusu bu

0|0
    0|1
Yükleniyor...