Arkadaşlar üniversite tercihi için uludağ mı kocaeli üniversitesini mi tercih ederdiniz

arkadaşlar üniversite tercihi için uludağ mı kocaeli üniversitesini mi tercih ederdiniz

Güncellemeler:
arkadaşlar bu sçeneklere sakaryayı da eklersek fikrinizde değişme olur mu bu arada üniversite olarak verilen seçeneklerden hangisi daha popüler diye sorsak yanıtınız ne oolurdu

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• hangi bölm olduğuna bağlı.. bölüm de belirtirsen daha faydalı olur... bence koü mekatronik, metalürji... sakarya makine müh... uludağ otomotiv müh...

0|0
    0|0
    • dostum normalda üniversite mezunuyum(iktisat fakültesi). askerlilk için yine İİBF'e yönelik tercihler yapacağım örneğin İŞLETME, ULUSLARARASI İLŞKİLER,ÇEKO diye devam ediyor

• Uludağ Fransızca öğretmenliği hakkında bir bilgin var mı nasıl sence ?

• hiçbir bilgim yok kusurabakma..

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Uludağ diyorum, şehirden biraz uzak ama çevresinde üniversite için kurulmuş yerler var. Merkez bölgelere de metro(raylı sistem aslında) ile ulaşabilirsin. Diğer üniversiteler hakkında pek bir bilgim yok.

0|0
    0|0
  • üniversite hayatı yaşamak istiyorsan öncelikle bölümün ana kampüste olup olmadığına bak ana kampüs harici pişmanlıktır...

0|0
    0|0
  • bence bursa daha ii

0|0
    0|0
  • gel gel sakaryaya bok var :D

0|0
    0|0
    • hacı sakarya o kadarmı vasat :D

• geldiğin yere bağlı her sene gelişiyo ama alışmak 1 2 yılını alabilir üni ortamıda cok kötü

• uludağ ortamı cok iyi ;)

0|0
    0|0
  • İki seçenekten birisi ise, ben Uludağ diyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...