Çok utanıyorum?

ben müzik dersleri alıyorum ve hocamdan başka kimseye hatta anneme babama bile şarkı söyleyemiyorum hocam sesimin çok güzel olduğunu söyledi ama ben daha neden şarkı söylemekten korktuğumu bilmiyorum bana yardım edebilir misiniz? nasıl bu utancımı yenerim?

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Bende rap yazıyorum kendi halimde hoş oluyor arkadaşlar arasında söylüyoruz bazen derste söylüyoruz fazla sıkıntı olmuyor sonuçta uğraşıpta yazıyoruz emek veriyoruz ilk başlarda utanıyorduk ama zaman ilerledikçe daha iyi yazdık zamanla herşeyi kenara koyup utanmamaya başladık bazen sokaakta otururken bile öylese aklımızdan geçenleri söylüyoruz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• merhaba. önceleri bende senin gibiydim. şu an ben org ve bateri çalabiliyorum. ilk başta özel ders aldığım zamanlarda hocama çalıp söylüyordum. zamanla aile içine yansıdı. akrabalar küçük doğum günü partileri derken ilerledi.

0|0
    0|0
  • Evde aynaya karşı bakıp şarkı söyle. İşe yarar.

0|0
    0|0
    • abartısız her gün yapıyorum

• Teşekkürler tuttum bunu

• Önce mesala nota nedir onu bir öğren. Notlar özetle bir belli aralıklarla bir oktavın bölünmesidir. Bir üst oktavdaki do ile bir alt oktavdaki do aynı do'dur, biri daha kalın do'dur, diğeri daha ince. İki sesi aynı anda dinlersen aynı nota olduğunu anlarsın hemen.

Batı müziğinde kimi notalar arasında yarım ton, kimi notalar arasında bunun iki katı kadar yani tam ton fark vardır.

Mi - Fa arası yarım ton
      Fa - Sol arası tam ton
      Sol - La arası tam ton
      La - Si arası tam ton
      Si - Do arası yarım ton
      Do - Re arası tam ton
      Re - Mi arası tam ton

• kayıt yap video ile YouTube a at alışırsın

0|0
    0|0
  • bende kuran okuyorum ama annemin ve babamın yanında söyleyemiyorum

0|0