Kapat

Bu sözün anlami nedir ne demek istemis?

''bir gülün peşinde koşanlar çiğnedikleri kır çiçeklerinin farkına varmazlar'' Bu söz ne demektir?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yani bir kızın peşinde koşanlar kırdıkları kalplerin farkına varmazlar rap yazanlar gayet rahat anlar zaten

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yani güzel olanların arkasından gidenlerin aslında kalpleri temiz saf ve masum olanları farkına varmadıklarını söylüyorlar. Yani gerçek sevgiyi aslında yanlış kişiler de aradıklarını söylüyor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• en sevdiğin uğruna seni en sevenleri üzüyor hiçe sayıyor insan ;)

0|0
    0|0
    • Simdi eski sevgilimin arkadasi bana yavsiyo ariyo. Eski sevglm bunu duymus sinirlenmis o kizla konsma demis tartismislar o sozude bu yuzdenmi yazmistir?

• manası çok derin ben adama bilezik gibi geçiririm.

0|0
    0|0
  • Yani bir insan sevdiginin pesinden kosarken bazılarınında kalbini kırar

0|0
    0|0
    • simdi eski sevgilimin arkadasi bana yavsiyo ariyo. Eski sevglm bunu duymus sinirlenmis o kizla konsma demis tartismislar o sozude bu yuzdenmi yazmistir?

• Boşver sen ikisinide takma İşin içinde eski sevgili varsa Sıkıntı yaşarsòn

• birinin koşarken etrafına bak onun peşine giderken kimleri ediyorsun

0|0
    0|0
    • Simdi eski sevgilimin arkadasi bana yavsiyo ariyo. Eski sevglm bunu duymus sinirlenmis o kizla konsma demis tartismislar o sozude bu yuzdenmi yazmistir?

• Eski sevglm

• sözün açıklamasını yqzdım anladığım kadarı ile ama burda sana bunu neden sana yazdı ne imaa etmek istedi anlamsız

• anlamsızca

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bazen istediğimiz şeyi elde etmek için aslında bizim için daha iyi olan imkanları kaçırırız.

0|0
    0|0
  • Bu kadar görselci değil de azıcık içsel insanlara doğru focuslansak ne de güzel olur demek😇

0|0
    0|0
    • Canim simdi eski sevgilimin arkadasi bana yavsiyo ariyo. Eski sevglm bunu duymus sinirlenmis o kizla konsma demis tartismislar o sozude bu yuzdenmi yazmistir?

• Orasını en iyi sen bilirsin vallahi ne diyeyim😄 Ama ne yapmış ne demek istemiş kısmını bu kadar irdeleme bence, çünkü iyi bir sevgili olsa başına "eski" ifadesini koymazdık değil mi?

Yükleniyor...