PLAYSTATION alicam arkadaslar

Arkadaslar playstation 3 alicam ancak su gb olaylarini tam olarak anlayamadim hafizalarda gb lar degisiyor. Hangisi en ideal ve bu hafiza olayi nasil isliyor?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• gb ne kadar yüksekse o kadar çok oyun yükleyebilirsin. bilgisayar gibi işte

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• farklı oyunlar istiyorsan 120 ideal

1|0
    0|0
  • 320 al bir kere al.

1|0
    0|0
  • 320 gb var bende memnunum gayet

0|0
    0|0
  • yakında 4 cıkacak ben 3 u sattım beklemeni tavsiye ederim x box one ve ps 4 cıkacak yani almanın bir anlamı olmucak

0|0
    0|0
    • hadi yaaa. pahali olur onlar yeni cikiyorsa birde=))

• bakiyorum =)

• pes oynadıgını gordum alttaki yorumlarda varsa konami hesabın id ver :) kapışalım:)

• ne kadar çoksa oyun yukleme kapatisende o kadar çok artar herzaman +dır fazla olanı

0|0
    0|0
  • içine çok oyun yükleyeceksen gb ı fazla olsun:D

0|0
    0|0
  • gb dediği kapasite 120 var 340 var 500 var 1 tb var sen 500lük al vatandan al haftasonu indirm oluyo kampanyalı bir pes atarık sözmü

0|0
    0|0
  • al 500 lük bir harddisk bak keyfine.

0|0
    0|0
  • ps3 500 lük al

0|0
    0|0
  • 120 gb üstü olsunda. Ayrica vatanda kampanya var aldim geçen. 899 tllye ps3 2 kol 5 tane oyun

0|0
    0|0
    • himm pki o kac gb ? bayada guzel bir kampanyaymis aslinda.

• onda biraz gbden düşürmüşler 120 gb. Zaten 5 oyunuda yüklemedim oynamak istediğimi oynuyorum bazende dövüş oyunu sariyor yeter bence 120

Kızlar Ne Diyor 2

• Bendede var ama anlamam gb falan :D

0|0
    0|0
    • bende anlamiyorum =DD alicam simdi gume gidecek ondan dedim sorayim gb olayini =))

• 2 tane aynı durumu göndermişim yazık bana :(

• araba yarisi olmazsa olmazim zaten benmde =DD bize gore oyunda zor ama zombili felan eglenceli olur bak =))

• al panpa

1|0
    0|0
Yükleniyor...