Özgün müzik sevenler var mı aramızda?

Aramızda özgün müzik sevenler varsa eğer en beğendiğiniz parçaların linkini rica ediyorum.

Güncellemeler:
bu adam dan ilham alıyorum link

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Başıma bir şey gelmeyecekse.

Korkarım, Söyle , Kum Gibi , Kendine İyi Bak , Şiire Gazele , Yakarım Geceleri , Beni Vur , İçimde Ölen Biri , Ay Gidiyor , Doruklara Sevdalandım , Sevemezsin , Tedirgin , Yalancı Ayrılık , Merhaba , Karar vermek zor ,

Cevdet Bağca : Yokluğun ölüm , Saklımdasın , Ağlama yar , Ay Düşünce , Bilesin , Anlasana , Dağlar , Ben seni yasaklarda sevdim , Unutulursun , Söyleyemedim , Meğerse , Yalan , Eski Yara ,

Geceler ,

Nurettin Rençber : Karagül , Yürürüm , Ayrılık Vakti , Ezo

--------------------

Gece gece yorma beni tek tek link koymayım hepsi güzel şarkılardır.

=( Buda bonus olsun link

2|0
    0|0
    • ne gelecek başına be arkandayım parçalar süper :(

• @Justhe şarkı isteği yapanlar için her seferinde yazmak yerine bir kere yazıyorum . Sonra kopyala yapıştır. Özgün müzik isteği ilk defa geldi yazdım aklıma gelenleri belki ilerde lazım olur.

@Çakıl faşizanların nereden geleceği belli olmuyor . Başım ağrıyor zaten gece gece kimseyle uğraşamam o yüzden söyledim . Hadi iyi eğlenceler sana youtube a yapıştır yapıştır dinle .

• @Justhe kafadan yazdım olur o kadar.

Erkekler Ne Diyor 8

• link Grup Yorum - uğurlama

link Grup Yorum - Gel ki şafaklar tutuşsun. (ses tonuna dikkat)

link Arzu Şahin / Gidemem (+10)

link ötesi yoktur.

2|1
    0|0
  • ... link

3|2
    0|0
  • Özgün müzik türkünün biraz daha modernleştirilmiş halidir.Aynı zamanda çoğu zaman içerisinde siyaset içeriği olduğu için pek sevmem.Ama yinede arada dinlediğim parçaları paylaşayım.Favori sanatçım Esat Kabaklı'dır.

link

link

link

link

1|0
    0|0
  • link veremiyorum :( özlem özdil hayranıyım... Küskün yollar...

Ahmet kaya... Mavinin türküsü... melodisi beni büyülüyor :)

1|0
    0|0
  • özgün muzik herkes tarafından dinlenmez ama ben sevmiyorum diyen biri bile çalan şarkının bir kısmına bile olsa eşlik eder. Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz diyene gözleriyle evet sen merak etme der, şu dağlar da kar olsaydım ile yanlızlığını yaşar doyasıya, kum gibi ile arkasında bıraktıklarını anar , söyle yağmur çamur söyle ben nerdeyim sen nerde ile özlemini yaşar , şimdi saat sensizliğin ertesi şimdi gözlerime ağlamayı öğrettim ile ayrılığına ağlar, kafama sıkar gider ile gururumuzu yerle bir olmasına izin vermeden onurlu yaşamları savunduk, ey sevda kuşanıp yollara düşen diyerek sevdaya özlemimizi anlattık.

özgün muzik duyguların saf halini yakalayabilen tek tarz beğendiklerim ise o kadar çok ki ...

link

link

link ( bu kardeşim için deniz koydum ben adını ) söyleyen metin kemal kahramandır video başlığı yanlış

link

link

0|0
    0|0
  • kızmak yok çakıl budur

link

1|0
    0|0
  • Özgün Müzik aşığıyım

Vazgeçemediklerim:

İlkay Akkaya

Nurettin Rençber

Grup Yorum

Ahmet Kaya

1|0
    0|0
  • Özgün müzikte en iyisi galiba ahmet kaya tüm parçalarını severim.

2|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Özgün müzik değil de , Türkü severim link

1|1
    0|0
  • ahmet kaya sevilmezmi :)

1|1
    0|0
  • Kıvırcık Ali deme :( Off içim gittii :(

1|1
    1|0
    • dedim bile..

• :) dinliyorum tamam :)

• Türkçe olarak özgün müzik ve türkü dinlerim sadece..

0|0
    0|0
Yükleniyor...