Resim çizmeyi yıllar önce bıraktım?

Bundan 3 4 yıl önce resim cizmeyi bıraktım. Bu aralar içimde tekrar çizme isteği var ama çok üşeniyorum. Sizce tekrar başlamalı mıyım? Önce ki çizdiklerimden bir kac örnek vereyim düşünceleriniz neler?Resim çizmeyi yıllar önce bıraktım?Resim çizmeyi yıllar önce bıraktım?Resim çizmeyi yıllar önce bıraktım?Resim çizmeyi yıllar önce bıraktım?Resim çizmeyi yıllar önce bıraktım?Resim çizmeyi yıllar önce bıraktım?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çoook iyi çiziyosum bravo👏👏👏👏 azcık daha geliştir ve başla sakın bir daha bırakma😉😊 yazık olur böyle yetenege

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Gerçekten basarılı...

0|1
    0|0
  • Kaan tangöze erdogana benzemis.

0|1
    0|0
  • işleyen demir ışıldar, başla.

1|1
    0|0
  • Cok guzeller tekrar basla bence bende resme ilgim var ama daha cok karikatüristik ve giysiler uzerine calistim bu zamana kadar bana cizdiklefim cok guzel gelmiyo ama begeneni var ben buna ragmen uzerine calisiyorum sen de bu yetenek varsa kesin çalışmalısın

0|1
    0|0
  • Kesinlikle başla.

0|1
    0|0
  • uuu çok güzel

0|1
    0|0
  • guzel çizimler. ama kaan tekduze olmamış yuzu

0|1
    0|0
    • evet biliyorum saatlerce ugrastiktan sonra silip tekrar baslamak inan cok usendirici bir is

• iyimiş

0|1
    0|0
  • yeteneğin var bence bırakma resmi

0|1
    0|0
  • çok yeteneklisin

0|1
    0|0
  • devam etmelisin bence

0|1
    0|0
  • el attakini sevdm başla kanka

0|1
    0|0
  • En üstteki resmin orjinal adı ne bir zamanlar çok aradım

0|0
    0|0
  • 1. müthiş

0|1
    0|0
  • yaaa bende resim cizmek istiyorum 18 yasında öğrenilirmi😂

0|1
    0|0
    • 60 yasinda bile öğrenebilirsin

• internette de var ogrenebilecegin yerler ama tabi kurs daha mantikli olur istekliysen zaten kursta ogretilenlerden daha hizli ogrenirsin

• anladımm teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...