Amatör fotoğrafcıyım nü model nasıl bulabilirim?

Arkadaşlar 13 yıldır grafik ve fotoğraf sektörüyle ilgiliyim. Artık kendi zevklerim için bişiler yapmak istiyorum. Nü ya da erotik çekim yapmak istiyorum. Çünkü bence insan vücudu doğanın en estetik şeyi. Fakat model bulamıyorum. Kime sorsam olmaz diyor. Ajanslara başvurdum fiyatlar uzay böylece içimdeki sanat arzusuda tükendi. Böyle model belki gönüllü nerdrn bulur?

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• kimse bedava yapmaz o işi doğal olarak :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Yanlış yerde arıyorsun kardeş git kerhane den topla. Senin pis erotizm zevkine niye kızlar katılsın sapık mısın? Git kız kardeşini çek anneni çek o kadar sanalsal bakıyorsan he?

0|0
    0|0
    • Kardeşim bu dünyada kabul görmüş bir sanat dalı ben kız çekicemde demedim. İnsan vücudu yaklaşık 3000 yıldır sanata konu olmuştur. Sen bunu hala sapıklık olarak görüyorsan 21. Yyda sana diyecek zaten lafım olamaz

• İşte bu senin sapık beynin tanışmana sevindim. çıplak diyince kadını düşünüyosun sadece Bide gelmiş benim düşüncelerimi sorguluyosun

• Mal mısın oğlum benim böyle bişeye ihtiyacım yok ki ben gayım. Ben toplum için söylüyorum nasıl kafa var sende anlamıyorum

• aramayı bilmiyon

0|0
    0|0
  • sanat için gerekirse soyunurum.. ben seç beni seç

0|0
    0|0
Yükleniyor...