Çalışma Ekonomisi Ve Endüstri İlişkiler bölümü hakkında bilgisi olan var mı ?

Bu bölümü yazmayı düşünüyorum bu bölümde okuyan veya bu bölümde tanıdığı olan vs bana bu bölüm hakkında ve iş olanakları hakkında bilgi verebilirler mi?

Teşekkürler

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• iktisat mezunuyum tam anlamıyla uyumlu alanlar gıbı gozukmesede aynıdır.oncelıkle hedefını belırlemelısın.ne yapmak ıstıyorsun bunu belırlemelısın kamu sektorude mı calısmak ozel sektorde mı calısmak yoksa akedemık olarak ılerlemek mı ıstıyorsun bunun hakkında bır hedefın oldugunda bana tekrar donup mesaj atabılırsın.ama bolumu daha secmedıysen degerlı ekonomıst yazarlarımızdan Mahfi Eğilmez'in bu hafta sonu yazmıs oldugu yazısına goz gezdırmenı tavsıye ederım.( link ...sımdıden egıtım hayatında basarılar

0|0
    0|0
    • Ben henüz bu bölümü terch etmedm ama bu bölümü yazıcm mtlaka eminm özel sektrde İnsan Kaynakları işe alımda çalışmak istiyorum bu knuda blgi verir misinz?Bu arada linki açıyorm ama yazı gzukmuyr

• Hedefim Çeko okumak ve bununla beraber İng öğrenmk yüksek lisansımıda Çalışma Psikolojisi üzerine yaparsam İK alanında üst düzey şeklde çalışmam mümkn olmaz mı ?

• olabılır.sız kafaya koymussunuz cızmıs oldugunuz yolda basarılar dılerım

Erkekler Ne Diyor 2

• çok değerli bölümdür ancak iş imkanı zayıftır.işletme oku en saçma bölüm olsa da memur falan alınır

0|0
    0|0
    • Ama bu bölümn iş imkanı cok genş idari hakimden tutta insan kaynaklarına kadr olabılıyrmussun çdegerli bölmden kastınz nedr

• :) girme hakkın olması başka bir olay.idari hakimlikte kota vardır çok zordur atanmak.değerli bölümdür çünkü sosyal güvenlik derslerinden hukuk derslerine kadar değerli dersleri vardır.ama memur kadrosu pek az açılırişletmeden daha fazla atama yapılır

• ben özel sektör dşünüyorm szce yazmalı mıym veyahut İnsan Kaynakları vs nasıl

• Bizim şirkette var yatarak para kazanıyor p**evenk diyorum :)

0|0
    0|0
    • nasıl yani pararsı iyi mi brde hngi posızyonda çalışıyrlar

• 5 bin mi alıyor yuh peki CV nasıl yabancı dil vs mi bliyr

• bizim japon firma japoncası ingilizcesi var birde baya eğitimlere katılmış sertifika almış birde iş güvenliği parası alıyor +

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...