Hangi animeye başlamalı?

One piece'i yeni bitirdim ve Naruto'ya başlamayı düşünüyordum. Ama Naruto'nun bir yerden sonra bozduğunu One Piece izledikten sonra Naruto'dan zevk almayacağımı söylüyorlar. Her ikisini de bitiren ya da başka bir anime öneren var mı? Şöyle uzun soluklu bişey olursa sevinirim... Bleach de olabilir, hangisini önerirsiniz?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• İzledin mi bilmiyorum ama kesinlikle şunları tavsiye ederim;

1- Elfen Lied

2- Basilisk

3-Ghost In The Shell ( Sinema filmi ama Matrix'e bile ilham vermiş düşün o derece yani)

4-Last Exile

0|0
    0|0
    • Ghost in the shell izlemeyi düşünüyorum, Elfen lied izledim. Ama bunun yanında one piece bleach naruto üçlüsünden birini de seçip izlemek istiyorum. Ya da başka bir uzun anime. Hangisini önerirsin?

• Ghost ın the shell'i ne yapıp et mutlaka izle özellikle anime içinde ki Ghost city parçası mükemmel. One piece ve naruto neden bilmem ama bana hoş gelmedi. Ama pek çok duyguyu yaşattığı için Last Exile ve basilisk ideal. AAA dur ya unuttum AKİRA 'yı da mutlaka izle :)))

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir sürü anime var birlikte oyun oynuyalım daha zevkli o..

0|0
    2|0
  • naruto yu herkes izlemeli ya, bleach var full methal alchemist olur. Shingeki oldukça güzel onu izle. Kısa şeyler Death Note ki efsanedir harikadır bir benzeri Code Geass hepsini izle anime candır.

0|0
    0|0
  • Naruto manga nerden okuyabilirm 671. bölüm türkçe?

0|0
    0|0
  • Death Note

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• naruto baya güzel ama çok uzun filler bölümleri var onlar biraz can sıkıcı

shingeki no kyojin güzel yeni başladı 14 bölüm var ama inanılmaz güzel kesinlikle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • sailor moon =))

0|0
    0|0
    • İzledim onu

• Uzun bişey yok mu ki

• death note aha bu da son

Yükleniyor...