Türkiye'de en iyisi hangi şehirde yaşanır?

Hangi Şehirde yaşamayı önerirsiniz?

Güncellemeler:
Allah korusun, İnşAllah Türkiye'de öyle bir durum yaşamayız. Yaşanırsa zaten bu canı feda etmek istedik, yine ederiz.. tekrar sağolasın💪 yazın Manavgata bekleriz 😆

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul dısında ki her sehir olabilir =D

0|1
    0|0
    • 😁 İstanbul bambaşka

• Ben İstanbul'dan şimdilik vazgeçtim kardeşim 😆😆 allah razı olsun zaman ayırdığın için, benim için söylediklerin çok doğrucu ve anlamlı. Martta allah izin verirse Manavgat olarak düşünüyorum. Cennet gibi yer ve çok az insan var İstanbul ve Ankaraya bakarak. Hollanda'da sistem güzel insanların çoğunluğu çirkin huylu. Türkiye kendisi güzel yine mahveden Türkiye'nin kıymetini bilmeyenler. Mesela Suriyeden gelen mülteciler gibi. Yüzde 80 memnuj değil bu devlet niye hala imkan ve fırsat veriyor. Düşünsene Türkiye'de savaş çıkacak bizim erkeklerin yarısı kaçacak, bu insanlar yurtsevgisi diye bişey tanır mı?

• öyle kanka yani mesela önümüzde ki 10 sene içerisin de her türlü bir iç savaş dış savaş çıkıcak =D =D bizde her şey vatan için diyip gidicez =D ama sana tavsiyem cidden küçük bir şehiire git

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Ege bölgesi olabilir.

0|1
    0|0
  • Her yeri cennet adım attığınızda tecavüz itina ile edilir

0|1
    0|0
    • O kadar da değildir yaa korkutma beni haha. Beni değilde ilerde çocuklarım olursa sırf onlar için korkarım. Çok zor bir karar

Erkekler Ne Diyor 3

• İstanbul

0|1
    0|0
  • Rize.

0|1
    0|0
  • İzmir'in en batı noktası.

0|1
    0|0
Yükleniyor...