Kapat

Şan dersi neden işe yaramıyor?

Lutfen anlayanlar ve muzikle ilgilenenler cevaplasin.4 aydir san dersi aliyorum ayni zamanda 1 aydir da gitarda akor ogreniyorum. Sesim gayet guzel ancak derslerde belli basli kisa sarkilari soyluyoruz. Ses acma ve diyafram egzersizleri yapiyoruz. Hocam bana nasil soyleyecegimi ne zaman ogreteceksiniz dedim o da onu soyleye soyleye ogreneceksin dedi. Ben san dersine neden gidiyorum sesim gelismeyecekse? Hep ayni seyleri yapiyoruz biktim. Ne olacak bilen biri yorumlar mi?

0|0
1|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• bunu hocanla oturup konus ciddi bir sekilde hocan nasil bir hoca bilemiyorum iyi kaliteli bir ogretmen olduguna emin misin ona emin olman lazim

0|0
    0|0
    • Hocam zamaninda almanyada muzik grubu calistirmis biri 25 yildir da muzik yapan biri. Hocanin kotu olmadigini biliyorum. Ama dedigim gibi kendin soyleyerek gelistireceksin diyor pek ilerleyemiyorum sikinti

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• insanın sesi yavaş yavaş açılır, o yüzden biraz sabır etmelisin , benim sesim çok kötüydü, sürekli şarkı söyledim , maça gidip tezahürat yapdım , baya faydası oldu , bu arada, bende şarkı sözü yazıyorum , herkese ücretsiz şarkı veriyorum , haberiniz olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...