Ses yarışmaları hakkında ne düşünüyorsunuz (Popstar, O Ses Türkiye vs.) ?

Takip ediyor musunuz , daha çıkmadı ama sizce bu yarışmalardan star çıkar mı yoksa hepsi reyting mi ?..

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Ben takip etmiyorum fakat yeni seslerin keşfedilmesi için güzel bir yol olabilir.Nedense en çirkin sesi olanlar birinci oluyor, orası ayrı tabi :D Bir kaç yıl revaçta kalıyorlar genelde.Öyle olması da yarışmaların reyting amaçlı ve insanların dikkatini gündemden başka yönlere çekme amaçlı olma ihtimalini aklıma getiriyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• star falan çıkmaz o yarışmalardan

0|0
    0|0
  • Etmiyorum. Etme gereği de duymuyorum. İşin ucunda reyting var elbette. Gerçek anlamda sanat icra etmek isteselerdi kendi çabalarıyla, başkalarının şarkılarını "taklit" etmeden kendilerini bir şekilde kendi emekleriyle fark ettirirlerdi.

0|0
    0|0
  • 2 kere katıldım o ses e bir halt olmadı hep benim gibi büyük bir yeteneği kaçırdılar :D O star ben olacaktım :( Ama olcam bir gün inanıyorum buna.

0|0
    0|0
  • illa torpil ve çok şans gerekir ses bir yere kadar...

1|0
    0|0
  • yakın da bir tane var.katılsam mı düşünüyorum ama bu bir radyonun.kaliteli şeyler olsa güzel olur.daha çok adı üstüne popülerlik ön planda.

0|0
    0|0
  • O sesi takip etmiştim o da arkadaşım katıldığı için.

0|0
    0|0
  • bu zamana kadar oldu hiç birinden hiç bişey çıkmadı bu saatten sonra da çıkmaz heralde

0|0
    0|0
  • Gereksiz...

0|0
    0|0
  • Kuru gürültü sadece sevdiğim bir şarkı cıkarsa oda çok şansları yok

0|0
    0|0
  • reyting tabiki hani o seste birinci olan cocuk ortalıkta yokk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Rezillik diyorum. Amaç star çıkarmak değil, Türk halkını gereksiz işlerle meşgul etmektir. O kadar birinci çıkıyor da kaç tanesi şu an önde gelen şarkıcılardan bir tanesi oldu ?

0|0
    0|0
  • Takip etmiyorum..Hiç ilgimi de çekmiyor

0|0
    0|0
  • Beş para etmez organizasyonlar. Millet koyun olunca, onlarda nasıl budayacaklarını biliyorlar. Hepsi bu. Onlar sadece reytingden kazanacakları paraya bakarlar.

0|0
    0|0
  • Artiz mi ? Artiz ne arar la bazarda :D

0|0
    0|0
  • Hepsi saçmalık.

0|0
    0|0
  • Ammman ne cekti türkiye bu yarışmalardan ne cektik be anam:)

0|0
    0|0
  • Günü doldurmak için yapılan programlar...

0|0
    0|0
Yükleniyor...