Kapat

Bu Kitabın adını bilen var mı?

"Rakı veya bira eşliğinde okuyun. Her sayfayı çevirişinizde küçük bir yudum alın. Kendinizi bulduğunuz sayfada bardağınızdaki içkiyi bitirin ve kitabı kapatın." şeklinde başlıyor sanırım kitap ama bir türlü bulamadım bilen var mı?

1|0
2|5

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Rakı icmem varoş işi

0|0
    2|1
  • Kitap okumak gerekli bir şey değil hele o taksim levent arası metroda kitap okuyan kızlara ayar oluyorum

0|0
    0|0
    • Bir kitaptan daha iyi bir dost var mıdır? 'Hiçbir insan, içindekilerden hiç olmazsa bir parçasını gözleri ile görmedikçe ve bizzat yaşamadıkça, derin bir kitabı anlayamaz.' demiş Emile Zola ve 'Yetişen zekaları, kitaplarla beslemeyen milletler hüsrana mahkumdur.' demiş Georges Duhamel. Benim tek hazinem ise kitaplarım kendimi geliştirmek ve yeni şeyler öğrenmek dünyanın en güzel hislerinden. Kendini koyarak okuduğun o kitap bittiği anda gelen o hüzünü tatmayacak olman biraz beni üzdü. Kitap okumak gerekli bir şeydir ve o ayar olduğun kızlar elinden telefonu düşürmeyen kızlara dönüşse daha mutlu mu olacaksın anlayamıyorum açıkçası.

• Kendilerinin osuruyor olması bunu toplum içerisinde yapmaları gerektiği anlamına gelmez. Açıkçası birisi benim yanımda böyle bir şey yapsa rahatsız hissederim doğal olarak çünkü yapacağımız şeyler başkalarının huzurunu bozmayacak şekilde yapılmalı kısacası saygılı olunmalı.

• Yazdığımı iyi oku

• berduş kitabı anlaşıldı

0|0
    0|0
  • bilen varsa söylesin

0|0
    0|0
  • Küfür Sokakta Kitabı :)

Ayrıca Rakı candır.. <3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2