Kitap okumak için en uygun yer neresidir?

Öncelikle sessiz bir ortam olması çok önemli. Şahsen ben evde kimse yokken odama çekilip okumayı seviyorum.
Kitap okumak için en uygun yer neresidir?Fırsat olsaydı deniz kenarında oturup dalga ve kuş sesleriyle okumayı çok isterdim.

#Raskølnikov

2|1

En İyi Kız Görüşü

• Aynen İstanbul'da yaşasaydim ortaköy sahili maltepe sahili kirecburnu sahili mutlaka kitap okunacak yerler... Bizim buralarda dışarda okuyamiyorsun bile selam ne okuyosun diye yavsamaya gelen erkekler falan filan.. Metro da okumaksa çok sıkıyor bunaltiyor beni etraftaki gözler falan... En iyisi evim ya koy bir fincan kahveni çayını dünyayla baglantini kes ohhh mis

0|1
    0|0
    • Kireçburnu... Aklıma Leyla ile Mecnun dizisi geldi. İzlediysen bilirsin. O dizi sayesinde İstanbul'a gidersem gideceğim ilk yer olacak orası.

Diğer konuya gelecek olursak, bizim burda kitap okuyan insan sayısı çok az. Bazen birilerinin elinde görünce oturup onunla kitaplar hakkında konuşma isteği doğuyor içime ama yanlış anlaşılmaktan korkup merhaba bile demiyorum.

• Leyla ile Mecnun efsodur candir❤ biz elimizi sallayalim gelmezse gemi utansin... Yok yok. bence de gitme her türlü yanlış anlarim 😍 farkindalik için okumuyoruz ki kendimiz için okuyoruz. Herkesin okuduğu kendine. Okumak güzeldir...

• Haha😂 Yok gitmem. Hem utangaçım zaten ama Kitap okuyan birini bulup Yavuz Abi gibi ona kitaplar okumak, şiirler okumak en büyük hayallerimden biri...

En İyi Erkek Görüşü

• Metro ve Metrobüs. Yani toplu taşıma.

Ulasimda o kadar vakit harcıyoruz, bari boşa gitmesin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Hiç fark etmez kitap okurken çoğu zaman kolayca soyutlanırım dünyadan, beni gerçekten bağladıysa ruhum duymaz etrafı hatta daha önce düğünün ortasında bile insanları protesto edercesine okumuşluğum vardır ahahah

0|1
    0|0
  • Okulda okumayı çok severim, dersler ile ilgilenmediğim için.
    Onun dışında sahil bulduğum her yerde kitap okumayı seviyorum.

0|0
    0|0
  • Benim için gece herkes uyuduğun da.

0|1
    0|0
  • Ev, Kütüphane.

0|0
    0|0
  • Oda.

0|0
    0|0
  • Unideyken kutuphanede okumayi daha cok seviyordum. simdilerde odamla yetiniyorum. yolculuk sirasinda hic okuyamiyorum midem bulaniyor çünkü

0|0
    0|0
  • En iyi yer yatak

0|1
    0|0
  • En iyisi yatağım. Sessiz yer bulmak zor malum, deniz kenarı iyi olurdu tabi

0|0
    0|0
  • böyle tavan arasınsa kocaman camlı ve pofuduk bir koltukta yağmur sesiyle birlikte öyle olmasını isterdim. ama odamda okuyorum.

0|0
    0|0
  • Okumuyorum. Bu aralar.

0|0
    0|0
  • İş yerinde moladayken..

0|0
    0|0
  • Sakin olan her yerde okunabilir kitap 🤔😇

0|0
    0|0
  • Evde geceleri.

0|0
    0|0
  • evin en sesiz, aydınlık yerinde genelde dikkatim dağılmadan 2, 3 saat okuyabilirim.

0|0
    0|0
  • ormanda kitap okumak gibisi var mi yau...

0|0
    0|0
  • okumuyorum

0|0
    0|0
  • Okulda güzel okurdum.

0|0
    0|0
  • Fark etmez. Okumak isteyen her yerde okur.

0|0
    0|0
  • 1. veranda
    2. kitap okuma koltuğu
    3. hamak
    4. vapur

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben Maltepe sahilde okumayı seviyorum, sırtımı dayıyorum bir ağaça oturuyorum çimlere birde bir gong bir yandan okuyup diğer yandan kuşları besliyorum

0|0
    0|0
  • yatak kanka

0|0
    0|0
  • Uzay😂

0|0
    0|0
  • ben evin catisina cikiyorum benim icin en huzurlu yer orasi :D

0|0
    0|0
  • evimm

0|0
    0|0
  • Aynen be aga bende isterdim çok.

0|0
    0|0
  • Gun isigi iyi olur gozler icin

0|0
    0|0
  • yesilligi gören bir pencere

0|0
    0|0
    • Benimkisi de tam öyle. Camı açtığım zaman ağaçların göründüğü bir manzara çıkıyor karşıma

• o ilh verir işte zihni dinlendiren göze hitap eden doğa güzelliği

• Evde biri olunca okuyamıyorum

0|0
    0|0
  • koru ya da oba

0|0
    0|0
Yükleniyor...