Kürt degilim ama bu şarkıya bitiyorum seven var mı aranızda ayrıca tamamını dinleyn bence süper...

Güncellemeler:
Bölücülerin iki üç tane itin gazına gelmeyin kürt türk alevi sunni hepimiz kardeşiz unutmayın...

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• servet kocakaya'nın şiir gibi bir sesi var zaten. kürtçe versiyonunu bilmiyordum şarkının, bu da güzel olmuş.

bir de, halk ezgilerini bari ötelemeyin be, az bir nefretinizi kendinize saklayın...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• çok eski bir şarkı bende severdim

1|0
    0|0
  • kürt türk sunni kardeşiz demeyelim de biz ona herkez kendi içinde kardeştir ve biz türksek bize türk kardeşlerimiz ilgilenndirir diğerlri ilgiklendirmez

1|1
    2|0
    • ben koyu bir atatükçüyüm emin ol ama ailem bana herkesi sevmemi ögretti ...

• +1 helal olsun

• ben atatürk veya siyeset demiyorum bende öyele ama ben kalkıp toplum işinde siyset yapmam tutuyorsam partimi içimde benden başka birisinin bilmesi önemlimi ? değil ve ben doğu görmüş gelmiş biriyim şırnak mardin o tarafa yani haklısın insanlık olarak bakarsan kürtlerinde içinde türkleri gibi iyi olanları var yanii

• Bizde Ludwig van Beethoven dinliyoruz ve çalıyoruz O bir alman.

Wolfgang Amadeus Mozart dinliyoruz ve çalıyoruz Avusturyalı

ama ne avusturyalıyım ne de almanım =)

Müziğin DİLİ DİNİ yoktur Müzik Evrenseldir.

Tüm dünyadaki ortak dil müziktir.

2|0
    0|0
  • link bu nasıl ? anladığım dil sonuçta

1|0
    0|0
    • biliorum benim paylaştgmın içindeki melodiye hastaym ya

• anlamadığım ne biliyormusun biz kürtlere karşı değilken bizi kürt karşıtı yapıyorlar şöyle bişey daha var vatanının bütünlüğüne karşı olanlar hariç herkesi severim ayırt etmem

• aynen...

• Dinleyeceğimi sanmıyorum. Dil bana antipatik geliyor. Arapçayı da sevmiyorum. Çok fazla gırtlaktan konuşuluyor.

0|1
    0|1
    • yahu dinleyin bir :(

• biliyorum askında melodisi çok hoşuma gidio bir dinle lütfen

• @vektörel : Ben de sebebini açıkladım. Yoksa şimdi ordan biri çıkıp üstüne bir de Irkçılıkla filan itham eder diye. Çok zekisin, leb Demeden Giresun'a gittin vala.

• Güzel bir şarkı daha önce dinlemiştim turkceside var o daha güzel.

1|0
    0|0
  • türkçeside var istersen?

1|0
    0|1
  • bu nedir laaa al dinle sawde şaye link

0|0
    0|1
  • bende kürt değilim ama bende buna bitiyorum

link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hic sevmem böyle sarkıları

0|1
    1|1
  • bende değilim fakat ezgilerini çok severim

2|0
    0|1
    • müziğin evrenselliğine inanmayan insanlara anlatmaya göstermeye çalışma anlamazlar :D

Yükleniyor...